Film - Łukasz Garlicki

Artykuły - Łukasz Garlicki (8)

 • Uwielbia robić zdjęcia

  Uwielbia robić zdjęcia

  Łukasz Garlicki ("Prawo Agaty", "Hotel 52", "Galeria") jest wielkim pasjonatem fotografii. Uwielbia robić zdjęcia i praktycznie nie rozstaje się z aparatem.
 • "Galeria": Garlicki zostanie ojcem

  "Galeria": Garlicki zostanie ojcem

  "Łukasz Garlicki zostanie ojcem!" - donosiły niedawno plotkarskie media. I jak w każdej plotce było w tym ziarno prawdy. Garlicki, czyli Waldek w "Galerii" niespodziewanie zostanie tatą kilkumiesięcznego maluszka.
 • Skandal z udziałem polskiego aktora

  Skandal z udziałem polskiego aktora

  Publiczność oraz organizatorzy Festiwalu Filmu Polskiego "Kinopolis" w Dublinie, na którym prezentowany był obraz "1920 Bitwa Warszawska", jeszcze długo będą pamiętać wypowiedź Łukasza Garlickiego...
 • Pokusy ciemnej strony mocy

  Pokusy ciemnej strony mocy

  Niedawno dołączył do serialu "Plebania". Wciela się w postać Xawerego Lubinieckiego, francuskiego arystokraty - hazardzisty. Jego drogi krzyżują się z gangsterem Traczem.
 • Czarujący drań

  Czarujący drań

  Łukasz Garlicki - uważany za jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia - gra obecnie w "Plebanii". Czy spodoba się widzom jako uroczy, ale dość bezwzględny książę?
 • Warszawiak gra Francuza!

  Warszawiak gra Francuza!

  Xawery, bo tak ma na imię bohater kreowany przez Łukasza Garlickiego w serialu "Plebania" - to młody hulaka, hazardzista, lubiący ekstremalne sporty, ryzyko i luksus, Francuz, syn arystokraty Aleksa (Olgierd Łukaszewicz).
 • Łukasz Garlicki został... Syrenką Warszawską

  Łukasz Garlicki został... Syrenką Warszawską

  Aktor Łukasz Garlicki, jeden z założycieli Projektu Warszawiak, został wybrany przez Magazyn "Machina" Syrenką Warszawską 2011. To pierwsza syrenka płci męskiej w historii plebiscytu. Garlicki, warszawiak z urodzenia, aktywnie promuje muzyczny folklor stolicy.
 • Garlicki w "Barwach szczęścia"

  Garlicki w "Barwach szczęścia"

  Wszystkich BrzydUlomaniaków pewnie ucieszy wiadomość, że znany z roli Sebastiana Olszańskiego w produkcji telewizji TVN, Łukasz Garlicki, dołączył do obsady "Barw szczęścia". 33-letniego aktora po raz pierwszy zobaczymy w 448. odcinku serialu.