Łukasz Fabiański

Synonimy:
fabian, fabiański
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Łukasz Fabiański (1372)

Zdjęcia - Łukasz Fabiański (2)

 • sport.interia.pl
  Bramkarze reprezentacji Polski na Ukrainę i Anglię

Filmy - Łukasz Fabiański (38)

 • Fabiański: Nie ma co kalkulować. Wideo

  - Dopiero po meczu z Austrią będziemy mogli ocenić, jaki wynik możemy uznać za korzystny. Cztery punkty w dwóch pierwszych meczach to nasze minimum - mówił przed spotkaniami z Austrią i Łotwą bramkarz reprezentacji Polski Łukasz Fabiański.
 • Fabiański: Austriacy mają indywidualności o wysokich umiejętnościach. Wideo

  - Będziemy chcieli zacząć te eliminacje w dobrym stylu, mamy nadzieję na korzystny wynik, ale mamy świadomość, że reprezentacja Austrii jest zespołem bardzo silnym, przede wszystkim w meczach u siebie. W ostatnim, dłuższym okresie, przegrali u siebie tylko z Brazylią – mówi bramkarz „Biało-Czerwonych” Łukasz Fabiański, przed czwartkowym (godz. 20.45) meczem z Austrią na Ernst-Happel-Stadion w Wiedniu w eliminacjach piłkarskich mistrzostw Europy 2020.
 • Bartosz Kurek o koszulce od Fabiańskiego i piłkarskiej reprezentacji. Wideo

  - Dlaczego nie mielibyśmy zagrać na trzech napastników? - rzucił półżartem Bartosz Kurek, zapytany o swoje przewidywania przed meczem piłkarskiej reprezentacji Polski z Austrią. Pochwalił się także prezentem od Łukasza Fabiańskiego.
 • Brzęczek o bramkarzach i obrońcach. Wideo

  Jerzy Brzęczek podsumował kłopoty reprezentacji Polski z obsadzeniem lewej obrony, a także opowiedział o rywalizacji między Wojciechem Szczęsnym a Łukaszem Fabiańskim o miejsce w bramce.