mobtech - Lublin

Synonimy:
Lublinie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Lublin (5)

 • Lublin boi się komórek

  Lublin boi się komórek

  Operatorzy mają coraz większy problem ze stawianiem kolejnych nadajników. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", tym razem mieszkańcy Lublina bojąc się o zdrowie, nie zgadzają się na budowę masztu telefonii komórkowej.
 • Lublin zmienia operatora

  Lublin zmienia operatora

  Urząd Miasta Lublin ogłosił przetarg na nowego dostawcę usług telekomunikacyjnych.
 • Sposób "na pracę"

  27-letniego mężczyznę podejrzewanego o wyłudzanie telefonów komórkowych pod pozorem zatrudniania emerytów zatrzymała policja w Lublinie. Policjanci przypuszczają, że ofiarami oszusta mogło paść około stu osób. Jak poinformował w niedzielę PAP rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie nadkomisarz Janusz Wójtowicz, zatrzymany dawał do lokalnych gazet ogłoszenia, w których oferował pracę stróża.
 • Tele2: Teraz Lublin i Opole

  Tele2: Teraz Lublin i Opole

  19 listopada 2001 Tele2 Polska rozpoczęło świadczenie nowej usługi VoIP poprzez urządzenie TDU w Lublinie i Opolu. Są to kolejne miasta, w których firma rozpoczęła swoją działalność. Dzięki usłudze TDU użytkownik będzie mógł zaoszczędzić do 66% kosztów wykonując rozmowy międzynarodowe, do 31% - w przypadku rozmów międzymiastowych i do 28% - przy połączeniach z telefonami komórkowymi.
 • Kable TP SA

  Telekomunikacja Polska S.A. podpisała akt założycielski spółki OTO Lublin sp. z o.o. Kapitał zakładowy wynosi ponad 17,4 mln zł. TP S.A. jest jej jedynym udziałowcem.