lubić

Artykuły - Lubić (681)

 • Joanna Moro: Lubi bułki z cynamonem

  Joanna Moro: Lubi bułki z cynamonem

  Serialowa Anna German ma nienaganną figurę.
 • Dorociński: Lubię wyzwania!

  Dorociński: Lubię wyzwania!

  Film "Miłość" Sławomira Fabickiego walczy w konkursie międzynarodowym na 28. Warszawskim Festiwalu Filmowym. "Miłość nie jest łatwa w odbiorze. Ale to jeden z najszczerszych filmów, w jakich zagrałem" - powiedział odtwórca głównej roli Marcin Dorociński.
 • Katarzyna Żak: Lubię habit!

  Katarzyna Żak: Lubię habit!

  Szczęśliwa żona, mama dwóch dorosłych córek, znakomita aktorka. Jej świetna zawodowa passa trwa. Teraz gra siostrę Bazylię w "Sile wyższej", niebawem zaś znowu zobaczymy ją w "Ranczu".
 • Bogaci bardzo lubią nieruchomości

  Bogaci bardzo lubią nieruchomości

  Nieruchomości to jedna z ulubionych możliwości inwestowania zamożnych osób. Trudno sobie wyobrazić naprawdę bogatą osobę, która nie ulokowałaby pokaźnej części swego kapitału w tego rodzaju aktywa. W jakie nieruchomości zainwestowali najbogatsi Polacy?
 • Joanna Liszowska: Lubię poruszenie

  Joanna Liszowska: Lubię poruszenie

  Joannę Liszowską możemy obecnie oglądać w programie "Tylko taniec. Got to dance", gdzie jako jurorka ocenia taneczne umiejętności oraz w roli temperamentnej Patrycji w serialu "Przyjaciółki". Aktorka zdradziła, co według niej jest najtrudniejsze w byciu jurorką i za co lubi graną przez siebie postać.
 • Wojciech Mann "kocha to, co lubi"

  Wojciech Mann "kocha to, co lubi"

  W marcu tego roku Wojciech Mann zrezygnował z prowadzenia "Szansy na sukces", ale nie oznacza to, że znany radiowiec zniknie z anteny TVP2. Jesienią dziennikarz zaprasza na swój autorski program "Kocham to, co lubię" z muzyką i gośćmi na pierwszym planie.
 • Keira Knightley nie lubi blasku fleszy

  Keira Knightley nie lubi blasku fleszy

  Keira Knightley, uchodząca za jedną z najpiękniejszych brytyjskich aktorek, prezentowane na pokazach mody kolekcje podziwiałaby najchętniej z tylnych rzędów. Jak tłumaczy, nie lubi wokół siebie blasku fleszy.
 • "Znajdź sobie pracę, którą lubisz"

  "Znajdź sobie pracę, którą lubisz"

  Pisze bajki, przekazuje najważniejsze informacje, a teraz... promuje Polskę. Czy ma jeszcze jakieś marzenia? - Żebym wreszcie zaczął chodzić na basen i codziennie robił pompki - mówi z śmiechem Maciej Orłoś.
 • Jaką część swojej pracy Polacy lubią najmniej?

  Jaką część swojej pracy Polacy lubią najmniej?

  Jakiego elementu swojej pracy nie lubimy najbardziej? Rozmów z przełożonym? Nudnych zadań? A może po prostu poniedziałków i wizji tego, że przed nami jeszcze cały tydzień wytężonej pracy? Serwis pracy Praca.pl postanowił zapytać rodaków, czego w swojej pracy nie lubią najbardziej.
 • Mężczyźni lubią gotować

  Mężczyźni lubią gotować

  W 1992 roku została najpiękniejszą Polką. Potem zajęła się... polityką. Przyznaje jednak, że jej największą pasją jest gotowanie. - Pierwsze zeszyty kulinarne założyłam już w wieku 11 lat - mówi.