Lubiana

Artykuły - Lubiana (80)

 • Mają "amen" zamiast "lubię to"

  Mają "amen" zamiast "lubię to"

  Chrześcijanie mają portal bez grzechu. Grupa brazylijskich wiernych założyła portal Facegloria - odpowiednik Facebooka.
 • Guzik "Nie lubię" na Facebooku?

  Guzik "Nie lubię" na Facebooku?

  Na portalu Facebook może się niedługo pojawić nowy przycisk oznaczający "Nie lubię". Poinformował o tym założyciel serwisu Mark Zuckerberg.
 • Działka letniskowa nad wodą lub w lesie

  Działka letniskowa nad wodą lub w lesie

  Za kilkadziesiąt tysięcy złotych można kupić działkę letniskową nad wodą lub w lesie. Ale jeśli komuś marzy się wypoczynek z dostępem do linii brzegowej atrakcyjnego akwenu, a tym bardziej w pobliżu miasta wojewódzkiego, musi liczyć się z dużo wyższym wydatkiem.
 • Fiskus nie lubi papierosowych skrętów

  Fiskus nie lubi papierosowych skrętów

  Organy celne wzięły się za przedsiębiorców, którzy chcieli zarabiać na udostępnianiu klientom maszyn do samodzielnego przygotowywania papierosów. Problem jest z ustalaniem, kto w tej sprawie jest przestępcą.
 • Pamiętaj! Oszczędności lubią być osobno

  Pamiętaj! Oszczędności lubią być osobno

  Jedną z podstawowych zasad inwestowania jest dywersyfikacja, czyli lokowanie pieniędzy w różnych instrumentach finansowych. Można ją stosować na własną rękę, można też korzystać z gotowych produktów, jak np. lokaty z funduszami.
 • "Rzeczpospolita": Lubimy (tanio) latać

  "Rzeczpospolita": Lubimy (tanio) latać

  Coraz więcej Polaków organizuje wakacje na własną rękę. Korzystają z licznych promocji biletów lotniczych - informuje "Rzeczpospolita".
 • Polacy lubią chodzić do banku

  - Chociaż, jak wynika ze statystyk Komisji Nadzoru Finansowego, liczba placówek bankowych spadła z ponad 15 tys. w roku 2010 do 13 590 w kwietniu br., to jednak długo jeszcze będą potrzebne - wynika z badań TNS Polska, które cytuje "Puls Biznesu".
 • "Kocham to, co lubię" Wojciecha Manna powraca

  "Kocham to, co lubię" Wojciecha Manna powraca

  Autorski program Wojciecha Manna, "Kocham to, co lubię" w sobotę, 9 marca 2013 roku powraca na antenę telewizyjnej Dwójki. Naturalna swoboda autora, wyrafinowana inteligencja i niebanalny dowcip to cechy, które od początku towarzyszą nietuzinkowemu show prawdziwej legendy telewizji i radia, niezastąpionego Wojciecha Manna.
 • Giełdowe "nie lubię poniedziałku"

  Często w ostatnim czasie sesja poniedziałkowa jest senna i mało się wyróżniająca na tle giełdowego tygodnia. Jeszcze niedawno w okresie wciąż żywego europejskiego kryzysu, polityczne wydarzenia w czasie weekendu doprowadzały do znacznej zmienności na początku tygodnia. Jednakże wraz z przestawieniem programu OMT przez Mario Draghiego, poniedziałek często stoi pod znakiem marazmu.
 • Bogaci bardzo lubią nieruchomości

  Bogaci bardzo lubią nieruchomości

  Nieruchomości to jedna z ulubionych możliwości inwestowania zamożnych osób. Trudno sobie wyobrazić naprawdę bogatą osobę, która nie ulokowałaby pokaźnej części swego kapitału w tego rodzaju aktywa. W jakie nieruchomości zainwestowali najbogatsi Polacy?