Lubelszczyzna

Artykuły - Lubelszczyzna (18)

 • Grupa Maspex: Inwestycja Lubelli wkracza w kolejną fazę

  Grupa Maspex: Inwestycja Lubelli wkracza w kolejną fazę

  Polskie Zakłady Zbożowe Lubella, lider w produkcji makaronów i producent wysokiej jakości produktów zbożowych z Lublina, ukończył pierwszą halę produkcyjną na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec Podstrefa Lublin. Tym samym firma przystępuje do kolejnego etapu projektu inwestycyjnego.
 • RMF24: Oberwanie chmury na Lubelszczyźnie

  RMF24: Oberwanie chmury na Lubelszczyźnie

  Wielka ulewa przeszła w okolicach Tomaszowa Lubelskiego - informuje reporter RMF FM Krzysztof Kot. W miejscowościach Chyże i Łosiniec strażacy wypompowują wodę z kilkunastu piwnic.
 • Wypadek na Lubelszczyźnie: Zmarła szósta ofiara

  Wypadek na Lubelszczyźnie: Zmarła szósta ofiara

  Zmarła szósta ofiara wczorajszego wypadku na Lubelszczyźnie - informuje Polsat News i TVN24. To 77-letnia kobieta. W miejscowości Stawek w powiecie łęczyńskim zderzył się bus i samochód dostawczy.
 • Wojewoda lubelska: Będzie stały nadzór ws. odśnieżania. "Żarty się skończyły"

  Wojewoda lubelska: Będzie stały nadzór ws. odśnieżania. "Żarty się skończyły"

  - Jeżeli sprzęt nie pracuje w nocy i nikt nie informował, dlaczego, i nie ma informacji, żeby wesprzeć, to jest coś nie tak. Nie można sobie żartować z mieszkańców, ich zdrowia i życia - powiedziała wojewoda lubelska.
 • Sytuacja na Lubelszczyźnie poprawia się

  Sytuacja na Lubelszczyźnie poprawia się

  Sytuacja na Lubelszczyźnie poprawia się. Jak informuje Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, wszystkie drogi krajowe i wojewódzkie są przejezdne. Utrudnienia komunikacyjne występują jednak nadal na drogach powiatowych i gminnych.
 • Lubelskie: W powiecie hrubieszowskim bez dojazdu do 15 wsi

  Lubelskie: W powiecie hrubieszowskim bez dojazdu do 15 wsi

  Do 15 wsi nie było dojazdu w poniedziałek rano w powiecie hrubieszowskim (woj. lubelskie). Nadal nieprzejezdnych jest ok. 70 km dróg powiatowych - poinformował starosta hrubieszowski Józef Kuropatwa.
 • Lubelszczyzna: 10 miejscowości nadal "odciętych od świata"

  Lubelszczyzna: 10 miejscowości nadal "odciętych od świata"

  10 na 29 miejscowości nadal jest odciętych od świata w gminie Mircze w powiecie hrubieszowskim. Wójt tej gminy Lech Szopiński tłumaczył o świcie w TVP Info, że w pozostałych miejscowościach nie jest dużo lepiej.
 • Samorząd żądny bursztynu

  Samorząd żądny bursztynu

  Na zlecenie samorządu woj. lubelskiego pod Lubartowem trwają prace, których celem jest lokalizacja zalegających tam bardzo dużych złóż bursztynu - informuje "Nasz Dziennik".
 • "Dziennik Gazeta Prawna": Polska mapa szczęścia

  "Dziennik Gazeta Prawna": Polska mapa szczęścia

  Mieszkańcy najbiedniejszych regionów kraju, choć bezrobotni i biedni, żyją dłużej niż bardzo dynamiczni mieszkańcy metropolii. Rzadziej zabijają ich stres i nowotwory - czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.
 • Zdrawstwuj Lidl, zdrawstwuj Biedronka. Sasza na zakupach

  Zdrawstwuj Lidl, zdrawstwuj Biedronka. Sasza na zakupach

  Co ósmą złotówkę w sklepach Podlasia i Lubelszczyzny zostawiają klienci ze Wschodu.

Filmy - Lubelszczyzna (1)