lubelskie

Artykuły - Lubelskie (164)

 • Amillidius: Marketing — nowoczesna filozofia przedsiębiorstwa

  Amillidius: Marketing — nowoczesna filozofia przedsiębiorstwa

  Firma reklamowa Amillidius pomaga przedsiębiorcom rozwijać działalność poprzez pozyskiwanie nowych klientów. Firma posiada najbardziej nowoczesne narzędzia marketingu cyfrowego w swoim arsenale, a zintegrowane podejście opiera się na aktualnych trendach.
 • Brutalne morderstwo kobiety. Ukraińcy zatrzymani na granicy

  Brutalne morderstwo kobiety. Ukraińcy zatrzymani na granicy

  Ciało młodej kobiety wyłowiono ze stawu w miejscowości Brodzica – informuje Dziennik Wschodni. Zarzut brutalnego morderstwa usłyszeli Ukraińcy, zatrzymani na granicy. Przed sądem stanie także 29-latek z Hrubieszowa, który wiedział o zbrodni, ale nie powiadomił policji.
 • Zarobki w województwie lubelskim w 2016 r.

  Zarobki w województwie lubelskim w 2016 r.

  W 2016 mediana miesięcznych zarobków w województwie lubelskim wyniosła 3200 zł. 25 proc. mieszkańców tego województwa zarabiało 2500 zł i mniej, natomiast 25 proc. zarabiało miesięcznie co najmniej 4500 zł.
 • Lubelskie: 12-latek stracił rękę

  Dwunastoletni chłopiec stracił rękę po tym, jak samodzielnie prowadził ciągnik rolniczy. Lekarze walczą o uratowanie urwanej kończyny – donosi "Dziennik Wschodni".
 • Lubelskie: Tragiczny wypadek. Nie żyje 17-latka

  W wyniku zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Wola Osińska (województwo lubelskie) śmierć poniosła jedna osoba.
 • Lubelskie: Łoś na drodze. Interewencja policji

  Lubelskie: Łoś na drodze. Interewencja policji

  W środę policjanci świdnickiej drogówki wraz z innymi służbami ratowniczymi interweniowali wobec ważącej około 300 kg samicy łosia.
 • Lubelskie: 43-letni mężczyzna utonął w czasie imprezy

  Lubelskie: 43-letni mężczyzna utonął w czasie imprezy

  W niedzielę rano na terenie posesji w Łuszczowie Pierwszym na Lubelszczyźnie znaleziono zwłoki 43-latka. Okazało się, że to uczestnik imprezy, który w trakcie spotkania poszedł popływać w stawie - informuje "Dziennik Wschodni".
 • Krasnystaw: Porachunki przyczyną śmierci 31-letniego mężczyzny?

  Krasnystaw: Porachunki przyczyną śmierci 31-letniego mężczyzny?

  W nocy z soboty na niedzielę, w pobliżu dyskoteki w Siedliskach koło Krasnegostawu na Lubelszczyźnie, znaleziono ciało 31-letniego mężczyzny. Przyczyną śmiertelnego pobicia mogły być porachunki związane z rozliczeniami za handel narkotykami - ustalił reporter RMF FM Krzysztof Kot.
 • Lubelskie: Samochód wypadł z drogi, dwie osoby nie żyją

  Lubelskie: Samochód wypadł z drogi, dwie osoby nie żyją

  Na drodze krajowej 17 doszło do tragicznego wypadku. Dwie osoby nie żyją, dwie zostały ranne.
 • Walka o polski węgiel?

  Walka o polski węgiel?

  W cieniu ostatnich górniczych protestów toczy się walka o polski węgiel. Stoją za nią zagraniczne koncerny, których wpływy sięgają kręgów polskiej władzy. Są one zainteresowane przejęciem wydobycia ze złóż na Lubelszczyźnie, gdzie węgiel jest dobrej jakości, a koszty eksploatacji dość niskie.