ŁSSE

Artykuły - ŁSSE (20)

 • 19 zezwoleń dla inwestorów wydała w 2013 r. Łódzka SSE

  19 zezwoleń dla inwestorów wydała w 2013 r. Łódzka SSE

  Trzy kolejne zezwolenia na działalność przyznała Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. W sumie w całym 2013 roku ŁSSE wydała 19 nowych zezwoleń dla firm, które zadeklarowały zainwestowanie ponad 420 mln zł i utworzenie prawie 940 miejsc pracy.
 • Spółka Wirthwein z kolejnym zezwoleniem na działalność w ŁSSE

  Spółka Wirthwein z kolejnym zezwoleniem na działalność w ŁSSE

  Spółka Wirthwein Polska otrzymała drugie zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Do 31 marca 2015 r. firma ma zainwestować w strefie co najmniej 11 mln zł.
 • 15 zezwoleń na działalność w ŁSSE

  15 zezwoleń na działalność w ŁSSE

  15 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej wydała w 2012 roku Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Firmy, które je otrzymały, mają zainwestować ok. 638 mln zł oraz utworzyć 515 nowych miejsc pracy i utrzymać dotychczasowe 572 miejsca.
 • Zakończenie rokowań w sprawie zyskania zezwolenia na działalność w ramach ŁSSE wraz z możliwością zwolnień podatkowych do 21 mln zł.

  Zarząd spółki Mabion S.A. informuje, że pozytywnie zakończył rokowania w sprawie uzyskania zezwolenie na działalność w ramach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, kompleks 10. Zezwolenie dotyczy stworzenia Centrum Badawczo Rozwojowego w istniejącym kompleksie "Textorial" w Łodzi przy ul Fabrycznej 17. Pomieszczenia centrum o powierzchni ok. 650 m2 podlegają długoterminowej dzierżawie. Nowoczesne laboratoria centrum zostaną zaadaptowane w celu spełniania niezbędnych norm jakościowych
 • Tu pracę mogą znaleźć wszyscy

  Tu pracę mogą znaleźć wszyscy

  Trzy kolejne firmy otrzymały wczoraj zezwolenia na prowadzenie działalności w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Spółki: Euros, Ceramika Paradyż i Business Support Solution zainwestują w sumie ponad 27 mln zł i stworzą blisko 400 miejsc pracy.
 • Trzy zezwolenia na działalność w ŁSSE

  Trzy kolejne firmy otrzymały we wtorek zezwolenia na działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (ŁSSE). W sumie zatrudnią one 300 osób i zainwestują 180 mln zł. Wśród nich jest pierwszy chiński inwestor w strefie - Yuncheng Poland, spółka Logistics Service i włoska firma Lampre.
 • Pierwszy chiński inwestor w Łódzkiej SSE

  Pierwszy chiński inwestor w Łódzkiej SSE

  Chińska spółka Yuncheng Poland wybuduje w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (ŁSSE) nowoczesną fabrykę cylindrów do druku rotograwiurowego. Zakład powstanie na działce w Konstantynowie Łódzkim, w podstrefie Łódź. Ukończenie inwestycji wartej niemal 17 mln zł
 • ŁSSE zakład tektury falistej Aquila

  W podstrefie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Radomsku (Łódzkie) otwarto w czwartek zakład produkcji tektury falistej firmy Aquila. Wartość inwestycji to ponad 60 mln zł.
 • Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

  Raport bieżący nr 34/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Nepentes S.A. informuje, iż w dniu 04 sierpnia 2008 odebrał wydane w dniu 01 sierpnia 2008 przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną (ŁSSE) zezwolenie nr 131 na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Decyzja jest efektem przetargu z dnia 08 lipca 2008 roku w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w którym Zarząd Nepentes
 • Ogromna inwestycja rozpoczęta

  Ponad 50 mln dolarów ma kosztować firmę Procter&Gamble (P&G) rozpoczęta w czwartek budowa nowej fabryki kosmetyków w Aleksandrowie Łódzkim k. Łodzi. Pracę w zakładzie ma znaleźć ponad 300 osób.