LPP SA

Artykuły - LPP SA (0)

 • Prezes LPP przeniesie swoje akcje do fundacji

  Prezes LPP przeniesie swoje akcje do fundacji

  Jeden z założycieli LPP i jej prezes Marek Piechocki poinformował w środę, że przeniesie posiadane przez siebie akcje spółki do prywatnej fundacji Semper Simul.
 • Udany debiut polskiej marki odzieżowej na jednej z najdroższych ulic handlowych

  Udany debiut polskiej marki odzieżowej na jednej z najdroższych ulic handlowych świata. Otwarcie salonu Reserved w Londynie to krok LPP w kierunku globalnych rynków. Londyńska Oxford Street, , to jedna z najbardziej prestiżowych ulic handlowych na świecie, którą co roku odwiedza nawet 120 milionów osób.
 • Polska marka Reserved otworzyła sklep w Londynie

  Polska marka Reserved otworzyła sklep w Londynie

  Polska marka odzieżowa Reserved otworzyła w środę pierwszy sklep w Wielkiej Brytanii na najważniejszej ulicy handlowej Londynu, Oxford Street. W uroczystości wzięła udział brytyjska modelka Kate Moss, która promuje jesienno-zimową kolekcję marki.
 • Haitong Bank ostrzega przed LPP

  Haitong Bank ostrzega przed LPP

  W raporcie z 25 listopada dotyczącym polskich sieci handlowych analityk Haitong Bank informuje, że choć wskaźniki dotyczące konsumpcji są w Polsce dość zadowalające, to w 2015 roku LPP i CCC odnotowały nieciekawe wyniki finansowe.
 • Strata netto LPP dużo wyższa od oczekiwań

  Strata netto grupy LPP, przypisana akcjonariuszom jednostki dominującej, wyniosła w pierwszym kwartale 2015 r. 37,3 mln zł wobec 14,9 mln zł straty rok wcześniej - podała spółka w raporcie kwartalnym. Konsensus PAP zakładał 56,5 mln zł straty netto.
 • LPP odczuwa konflikt w Rosji i na Ukrainie

  LPP odczuwa konflikt w Rosji i na Ukrainie

  Skonsolidowany zysk netto grupy LPP wyniósł w czwartym kwartale 2014 r. 245,8 mln zł wobec 182 mln zł rok wcześniej - podała spółka w raporcie kwartalnym. Jednym z istotnych czynników powodujących relatywny spadek sprzedaży na poziomie grupy była sytuacja polityczna związana z konfliktem w Rosji i na Ukrainie
 • Globalna ekspansja LPP - pierwszy salon RESERVED na Bliskim Wschodzie

  5 lutego 2015 roku to przełomowa data w historii firmy LPP, właściciela marek odzieżowych RESERVED, House, Cropp, MOHITO i SiNSAY. Otwarcie salonu flagowej marki RESERVED w Egipcie to początek ekspansji firmy poza Europę. LPP w ciągu najbliższych pięciu lat zamierza otworzyć na Bliskim Wchodzie co najmniej kilkadziesiąt salonów sprzedaży.
 • DM BPS : Rekomenduje sprzedaj dla LPP

  DM BPS : Rekomenduje sprzedaj dla LPP

  Zdaniem analityka Marcina Stebakowa z DM BPS, ekspozycja geograficzna jest jednym z głównych czynników ryzyka dla spółki LPP. Grupa posiada pięć marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito oraz Sinsay. Analityk oczekuje negatywnej presji na wynik operacyjny LPP ze strony biznesu rosyjskiego.
 • Analitycy DM PKO BP ostrzegają przed upadkiem rubla

  Analitycy DM PKO BP ostrzegają przed upadkiem rubla

  Dewaluacja rubla i hrywny może negatywnie wpłynąć na niektóre spółki notowane na warszawskim parkiecie. Zdaniem analityka DM PKO BP Włodzimierza Gillera spółka LPP może ucierpieć na upadku rubla.
 • Odwrót od rynków azjatyckich to szansa dla Polski

  Odwrót od rynków azjatyckich to szansa dla Polski

  Polska wraca na rynki europejskiego sektora odzieżowo-tekstylnego. Zdaniem przedstawicieli Związku Pracodawców Przemysłu Odzieżowego i Tekstylnego (PIOT) następuje powolny odwrót od rynków azjatyckich, a produkcja powraca do Europy.

Filmy - LPP SA (1)