łózko

Artykuły - łózko (76)

 • Xiaomi zaprezentowało inteligentne łóżko

  Xiaomi zaprezentowało inteligentne łóżko

  Z elementów wchodzących w infrastrukturę inteligentnego domu poznaliśmy już pralki, odkurzacze, lodówki czy telewizory. Chińska marka Xiaomi poszła jedna o krok dalej i postanowiła stworzyć inteligentne… łóżko.
 • 20-tonowa zabaweczka dla dużych chłopców

  20-tonowa zabaweczka dla dużych chłopców

  Mówi się, że chłopiec od mężczyzny różni się tylko ceną i wielkością zabawek. Dziś mamy dla was coś z gatunku tych nieco większych właśnie. Terenową ciężarówkę, która przy okazji jest domem na czterech... a właściwie sześciu kołach.
 • Szczęście chodzi parami czyli seks i pełna kasa

  Szczęście chodzi parami czyli seks i pełna kasa

  Czy wiesz, że najczęściej seks uprawiają osoby, które zarabiają najwięcej? Z najnowszych badań na zlecenie C-Date.pl wynika, że 71% najlepiej zarabiających osób uprawia seks co najmniej raz w tygodniu. Z kolei, 22% osób, które pracują najdłużej deklaruje, że współżyje codziennie.
 • Lewitujące łóżko

  Lewitujące łóżko

  Podobno pole magnetyczne umożliwia prawdziwą lewitację, tj. bez mechanicznego kontaktu z lewitującym obiektem. Pewna osoba postanowiła to sprawdzić budując lewitujące łóżko. Sprawdź, jak możesz wykonać je sam.
 • Polska w łóżku

  Polska w łóżku

  Polski mężczyzna chodzi do prostytutek po to, by się przytulać, a Polka coraz częściej przyznaje się do swoich doświadczeń z masturbacją. Bardzo często spotykają się... w sieci. Jak wygląda ich seks, kiedy w końcu spotkają się w realu? O Polsce w łóżku rozmawiamy z prof. Zbigniewem Izdebskim, seksuologiem.
 • Dobry seks na walentynki

  Dobry seks na walentynki

  Seks jest jedną z ważniejszych dziedzin życia człowieka. Od tego, czy czerpiemy z niego satysfakcję, czy nie, w dużej mierze zależy nasze ogólne poczucie szczęścia. Dlatego, najlepszym prezentem podarowanym bliskiej osobie na walentynki niech będzie najwyższa jego jakość.
 • Najstarsze łóżko świata

  Najstarsze łóżko świata

  Pozostałości najstarszego na świecie posłania zrobionego z turzyc i sitowia znaleziono w południowoafrykańskiej jaskini Sibudu. Pod pradawnym "łożem" znajdowała się warstwa liści zawierających substancję, która odstraszała komary - dowód na to, że wiedza naszych przodków na temat roślin była gigantyczna.
 • Sowa czy skowronek w łóżku?

  Sowa czy skowronek w łóżku?

  Jedni mogą uprawiać seks kilka razy na dzień, inni dwa razy w tygodniu. Są też i tacy, dla których kontakt intymny nie stanowi najważniejszego momentu dnia. Natomiast każdy z nas ma pewne upodobania, co do pory dnia, kiedy lubi się kochać.
 • PO: PiS zlikwiduje szpitale poniżej 150 łóżek. PiS się broni

  PO: PiS zlikwiduje szpitale poniżej 150 łóżek. PiS się broni

  Zdaniem lidera listy kandydatów PO do Sejmu w okręgu w Gdańsku Sławomira Nowaka, program PiS ws. ochrony zdrowia zakłada likwidację szpitali poniżej 150 łóżek - w województwie pomorskim taki los mógłby spotkać siedem placówek.
 • Podglądamy pewną ślicznotkę w łóżku

  Podglądamy pewną ślicznotkę w łóżku

  Ma dwadzieścia jeden lat, smukłe ciało, długie nogi, krągłe piersi i zgrabną pupę. Kiedy mówi, to tak rusza ustami, że słowa tracą na znaczeniu. No i jak się przeciąga w pościeli...

Filmy - łózko (2)