łóżko

Artykuły - łóżko (43)

 • Łóżko sprytnie ukryte

  Łóżko sprytnie ukryte

  Luksus, na który nie każdy może sobie pozwolić? Oddzielna sypialnia. Luksus, na który wszystkich stać? Sypialnia pomysłowo oddzielona!
 • Seks 8 razy w tygodniu? To możliwe!

  Seks 8 razy w tygodniu? To możliwe!

  W naszym serwisie często możecie natknąć się na informację, że im częściej lądujemy w łóżku z naszą drugą połówką, tym bardziej jesteśmy szczęśliwi. Co zrobić, aby uprawiać seks "ponad normę"? Przygotowaliśmy dla was specjalny poradnik!
 • "Cześć, chcesz uprawiać seks?" - szalony uliczny eksperyment

  "Cześć, chcesz uprawiać seks?" - szalony uliczny eksperyment

  Czy przeprowadzaliście kiedyś na ulicy "seksualny eksperyment"? Jeśli nie, to musicie zobaczyć, jak z tym zadaniem poradzili sobie twórcy znanego YouTube'owego kanału "Whatever". Postanowili oni zapytać przechodniów wprost o to, czy pójdą z nimi do łóżka. Co ważne - dla uzyskania pełnego obrazu sytuacji należy obejrzeć oba filmy. W jednym panowie na seks namawiają panie, w drugim zaś, panów do sypialni próbuje zaciągnąć seksowna szatynka - Andrea Wendel.
 • Dlaczego w łóżku wieje chłodem?

  Dlaczego w łóżku wieje chłodem?

  Utrata chęci do współżycia może pojawić się w każdej relacji. Z czego wynika oziębłość i jak się z nią uporać, wyjaśnia seksuolog Anna Golan.
 • Rób to wszędzie, byle nie w łóżku!

  Rób to wszędzie, byle nie w łóżku!

  To, co najbardziej zabija nasz związek to rutyna i nuda. Zagonieni obowiązkami domowymi, wychowaniem dzieci, w pogoni za karierą i sukcesem zawodowym zapominamy o tym, że należy dbać o nasz związek na każdym jego etapie. Nie mamy czasu na zadbanie o naszą relację, kochamy się też coraz rzadziej. Seks, jeśli w ogóle istnieje stracił na swej wyrazistości i stał się niekiedy naszym "małżeńskim obowiązkiem".
 • Jak pogodzić życie w biegu z luzem w łóżku?

  Jak pogodzić życie w biegu z luzem w łóżku?

  Codzienna gonitwa - szybka kawa, krótki prysznic, stracone w korkach minuty, praca z mnóstwem zadań do zrobienia "na wczoraj", powrót do domu... I pozornie wszystko byłoby dobrze, gdyby na tym etapie zakończyć "roboczą" część dnia - zamknąć drzwi, a za nimi wszystkie zawodowe problemy. Rzeczywistość bardzo często wygląda jednak inaczej. Gdzie w tym chaosie znaleźć czas na seks?
 • Seks, który skończył się tragedią

  Seks, który skończył się tragedią

  Chwile seksualnych uniesień mogą być wbrew wszelkim pozorom bardzo niebezpieczne. Historia zna przypadki stosunków, których finałem była śmierć dwojga partnerów. Sposoby w jakie "kończyli" kochankowie potrafią zadziwić!
 • Walentynki - święto bez seksu?

  Walentynki - święto bez seksu?

  Kwiaty, restauracja i szalejące w powietrzu feromony to gwarancja namiętnego wieczoru? Według raportu C-Date.pl walentynki nie kończą się co roku w łóżku dla co drugiego Polaka! Czyżbyśmy byli skazani na święto bez seksu?
 • Czy szczerość w łóżku zawsze się opłaca?

  Czy szczerość w łóżku zawsze się opłaca?

  Mamy pewne wątpliwości. Poprosiłyśmy więc o opinię w tej sprawie trzy kobiety, specjalistki w dziedzinie kobiecej seksualności.

Filmy - łóżko (36)