Łowcy Burz

Artykuły - Łowcy Burz (6)

 • Łowcy burz uchwycili potężną nawałnicę i tornado

  Zniszczone domy, pozrywane dachy i kilkanaście rannych osób. To skutki tornada, które przeszło przez środkowo-zachodnią część USA.
 • Meteorolodzy ostrzegają, a oni - polują...

  Meteorolodzy ostrzegają, a oni - polują...

  Podczas gdy inni chowają się przed burzą, oni wyciągają aparaty fotograficzne i jadą "polować". Badają mapy pogody, by wyprzedzić deszcz i sfotografować chmury oraz wyładowania atmosferyczne.
 • Kim są tajemniczy Łowcy Burz?

  Kim są tajemniczy Łowcy Burz?

  Gdy dokoła trzaskają pioruny, nie siedzą skuleni w piwnicy. Wręcz przeciwnie - są w swoim żywiole. Łowcy Burz - bo tak się nazywają, obserwują i dokumentują groźne zjawiska meteorologiczne, a gdy zachodzi taka potrzeba - biją na alarm, ostrzegając nieświadomych zagrożenia ludzi. Można powiedzieć, że to prawdziwi bohaterowie XXI wieku.
 • Kim są polscy łowcy burz?

  Kim są polscy łowcy burz?

  W Polsce jest już ponad 500 łowców burz, z czego prawie stu to niemal zawodowcy. Wśród nich są strażacy, uczniowie, studenci, przedsiębiorcy, urzędnicy, ale też osoby zajmujące się zawodowo meteorologią, informuje "Wprost".
 • W tym tygodniu lepiej nie jedź na urlop

  W tym tygodniu lepiej nie jedź na urlop

  Burze, gradobicia, silne wiatry, a nawet orkany grożą nam tego lata - alarmują meteorolodzy. Łowcy burz przestrzegają przed możliwością powodzi, czytamy w dzienniku "Polska".
 • Łowcy Burz: Uwaga na burze i trąby powietrzne

  Łowcy Burz: Uwaga na burze i trąby powietrzne

  Ulewne deszcze, grad, wiatr wiejący z siłą nawet 100 km/h, a nawet trąby powietrzne. Nad wieloma regionami kraju przejdą w poniedziałek potężne nawałnice - ostrzegają Polscy Łowcy Burz za pośrednictwem TVN24.

Filmy - Łowcy Burz (1)