łowca

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Łowca (Film (2011)[The Hunter] Reż.Daniel Nettheim) ,

Artykuły - łowca (54)

 • Raj dla łowców okazji

  W pierwszym kwartale rynki akcji na całym świecie uległy pewnej stagnacji po odnotowanym pod koniec stycznia niewielkim, 5,5-procentowym spadku, spowodowanym licznymi czynnikami ryzyka w postaci odpływu kapitału z rynków wschodzących, słabszych danych makro oraz spadających stóp procentowych. Na rynkach rozwiniętych akcje amerykańskie ponownie osiągały stosunkowo najlepsze wyniki, ale zaczyna im brakować paliwa ze względu na rosnące mnożniki wyceny, chyba że oczywiście rynki akcji przejdą w fazę całkowicie rozwiniętej bańki.
 • W weekend 08-10.06 kina najwięcej zarobiły na filmie "Królewna Śnieżka i Łowca"

 • Polak odkrył dwutysięczną kometę

  Michał Kusiak, student astronomii Uniwersytetu Jagiellońskiego znany jako łowca komet, odkrył za pomocą sondy SOHO dwutysięczną kometę programu Sungrazing Comets - informuje "Dziennik Polski".
 • Liverpool planuje transferową ofensywę

  Liverpool planuje transferową ofensywę

  Łowca talentów pracujący dla Liverpoolu, Jakob Friis-Hansen, zapowiada, że lada dzień rozpocznie poszukiwania zawodników, którzy w styczniu mogliby wzmocnić "The Reds". Duńczyk nie ma wątpliwości, że Liverpool sięgnie po graczy o uznanej w Europie marce.
 • "Łowca skór" pozywa za "agenta ciemności"

  Przed Sądem Okręgowym w Łodzi odbyła się rozprawa o naruszenie dóbr osobistych, jaką łódzkiemu sądowi wytoczył b. sanitariusz pogotowia skazany na dożywocie za zabójstwo czterech pacjentów. Andrzej N. poczuł się urażony, bo sędzia nazwał go "agentem ciemności".
 • "Łowca skór" chce zadośćuczynienia

  Przed Sądem Okręgowym w Łodzi odbyła się w środę rozprawa o naruszenie dóbr osobistych, jaką łódzkiemu sądowi wytoczył b. sanitariusz pogotowia skazany na dożywocie za zabójstwo czterech pacjentów. Andrzej N. poczuł się urażony, bo sędzia nazwał go "agentem ciemności".
 • Najbardziej ryzykowny zawód świata?

  Najbardziej ryzykowny zawód świata?

  Sompop Sridaranop, łowca węży z Bangkoku, codziennie oczyszcza ulice tajlandzkiej metropolii z jadowitych gadów. Jednak, jak sam podkreśla, kieruje nim przede wszystkim współczucie dla zagubionych w miejskiej dżungli zwierząt.
 • Rutger Hauer w Łodzi

  Rutger Hauer w Łodzi

  W czwartek, 3 grudnia, w szóstym dniu festiwalu Camerimage, gościem organizatorów był Rutger Hauer. Holenderski aktor, znany m.in. z takich filmów, jak "Nocny jastrząb", "Łowca androidów", "Autostopowicz", " Ślepa furia" czy "Sin City - Miasto grzechu", poprowadził warsztaty dla studentów łódzkiej Filmówki.