Love Island Wyspa Miłości

Artykuły - Love Island Wyspa Miłości (19)

 • Ruszają castingi do czwartej edycji "Love Island"

  Ruszają castingi do czwartej edycji "Love Island"

  Ruszają castingi do czwartej edycji randkowego programu "Love Island. Wyspa miłości”.
 • ​"Love Island. Wyspa miłości": Znamy pierwsze pary 3. edycji

  ​"Love Island. Wyspa miłości": Znamy pierwsze pary 3. edycji

  Za nami pierwszy odcinek 3. edycji "Love Island. Wyspa miłości". W przepięknej willi zamieszkało nie 10, a 11 Islandersów, bo niespodziewanie po pierwszym parowaniu w ogrodzie pojawiła się nowa uczestniczka Ola.
 • ​"Love Island. Wyspa miłości": Tam zamieszkają uczestnicy

  ​"Love Island. Wyspa miłości": Tam zamieszkają uczestnicy

  Już 28 lutego na antenie Polsatu pierwszy odcinek trzeciej edycji najgorętszego reality show w historii telewizji "Love Island. Wyspa miłości".
 • Pablo Tybori z programu "Love Island - Wyspa miłości" debiutuje. Zobacz teledysk "Kwiat pustyni"

  Pablo Tybori z programu "Love Island - Wyspa miłości" debiutuje. Zobacz teledysk "Kwiat pustyni"

  Znany z programu "Love Island - Wyspa miłości" Pablo Tybori prezentuje swój solowy singel "Kwiat pustyni". Piosenka jest prezentem dla jego ukochanej Moniki Kozakiewicz, znanej jako Moniakej. Para poznała się we wspomnianym show Polsatu.
 • Powstanie trzeci sezon "Love Island"

  Powstanie trzeci sezon "Love Island"

  Polsat poinformował, że powstanie trzeci sezon programu "Love Island. Wyspa miłości".
 • "Love Island. Wyspa miłości 2": Kamil opuścił program

  "Love Island. Wyspa miłości 2": Kamil opuścił program

  Wyniki ostatniego głosowania na apce "Love Island" pokazały, że widzowie uważają, iż najmniejszą szansę na miłość spośród Kornelii, Alicji, Kamila i Mundka, ma właśnie Kamil. To on zmuszony był opuścić program i rozpocząć poszukiwania miłości poza willą.
 • "Love Island. Wyspa miłości 2": Czas miłosnych rozstrzygnięć

  "Love Island. Wyspa miłości 2": Czas miłosnych rozstrzygnięć

  W poprzednim odcinku programu "Love Island. Wyspa miłości", który widzowie Polsatu obejrzeli w środę, 23 września, tętno podskoczyło bohaterom show. Wpływ na to miało z pewnością pojawienie się w willi nowej Islanderki - Magdy Karwackiej.
 • "Love Island 2": Znamy pierwszych uczestników

  "Love Island 2": Znamy pierwszych uczestników

  Program: "Love Island. Wyspa miłości" powraca z drugą edycją! Kogo Karolina Gilon powita w willi? Znamy już pierwszych uczestników - to Natalia, Bartłomiej, Oliwia, Rafał i Julia. Co o nich wiemy?
 • Druga edycja "Love Island. Wyspa miłości" od 31 sierpnia

  Druga edycja "Love Island. Wyspa miłości" od 31 sierpnia

  Najgorętsze reality show w historii telewizji - "Love Island. Wyspa miłości" powraca na antenę! Program, który skradł serca widzów już jesienią na nowo rozbudzi emocje. Drugą edycję ponownie poprowadzi Karolina Gilon, modelka i prezenterka telewizyjna. Emisja programu od 31 sierpnia na antenie Polsatu i w serwisie ipla.tv. Kto tym razem okaże się mistrzem flirtowania?
 • Zwycięzcy "Love Island" nie są już parą?

  Zwycięzcy "Love Island" nie są już parą?

  Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że kryzys w związku Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka został zażegnany. Zwycięzcy programu "Love Island. Wyspa miłości" wzięli nawet udział w sesji zdjęciowej promującej drugą edycję show. Wiele wskazuje jednak na to, że uczestnicy 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" nie są już parą.

Filmy - Love Island Wyspa Miłości (18)

 • Love Island. Wyspa miłości 3 - Odcinek 4

  Pierwsze łzy, romantyczna niespodzianka i mocne wejście do willi nowej dziewczyny. Sześć nowych par krótko nacieszyło się sobą. Do uczestników dołączyła kolejna singielka i natychmiast zaznaczyła, że w randkowym show zamierza szukać zdecydowanie czegoś więcej niż tylko przyjaźni. Caroline zrobiła spore zamieszanie i zainteresowała się z wzajemnością Mateuszem. Co będzie dalej?
 • Love Island. Wyspa miłości 3 - Odcinek 3

  Nic nie jest już takie samo, jak było na początku. Za nami kolejne zaskakujące sytuacje. Aleksandra i Piotrek podjęli decyzje, a potem wybrali się na romantyczne randki. Pozorny spokój zburzyła Karolina Gilon, wchodząc do willi w najmniej spodziewanym momencie i zarządziła... przeparowanie. „Love Island. Wyspa miłości” trzeba śledzić na bieżąco, bo karuzela sercowych uniesień kręci się w zawrotnym tempie.
 • Love Island. Wyspa miłości 3 - Odcinek 2

  W naszym randkowym programie akcja toczy się szybko. Mamy nową parę, a to nie koniec! Uczestnicy nie zdążyli się jeszcze dobrze poznać, a już musieli zweryfikować swoje plany i budować nową miłosną strategię. Pierwsze, bardzo krótkie związki natychmiast zostały poddane ważnej próbie. Postanowili je rozbić nowi w willi - Aleksandra i Piotrek. W trzeciej edycji „Love Island. Wyspa miłości” nie ma czasu na nudę.
 • Love Island. Wyspa miłości 3 - Odcinek 1

  Poznaliśmy uczestników i pierwsze pary trzeciego sezonu reality show Polsatu! U nas już jest wiosna i robi się coraz bardziej gorąco! Wszyscy tęskniliśmy za słońcem i emocjami, które gwarantuje „Love Island. Wyspa miłości" a w kolejnej edycji ich dawka jest wyjątkowa. Jak przebiegał pierwszy odcinek i kto z kim się połączył? Czy w hiszpańskiej willi właśnie dla kogoś rozpoczęła się wielka miłosna przygoda?