Love Island 3

Artykuły - Love Island 3 (1)

 • Finaliści "Love Island" rozstali się?

  Finaliści "Love Island" rozstali się?

  Finaliści trzeciej edycji "Love Island" już się rozstali? Ich milczenie zaczęło wywoływać u fanów podejrzliwość. W końcu zabrali głos i rozwiali wszelkie wątpliwości.

Filmy - Love Island 3 (69)

 • Love Island. Wyspa miłości 3 - Finał

  Caroline postawiła na miłość i podzieliła się nagrodą główną programu z Mateuszem. Zwycięzcy trzeciej edycji chcą dalej rozwijać swój związek i w ten sposób zagwarantowali sobie wspólną wygraną: 100 tysięcy złotych! Wyboru najlepszej pary dokonali widzowie „Love Island. Wyspa miłości”, którzy głosowali w oficjalnej aplikacji randkowego reality show Polsatu. Triumfatorom życzymy wszystkiego najlepszego!
 • Love Island. Wyspa miłości 3 - Odcinek 35

  Tuż przed finałem trzy rywalizujące pary wybrały się na wspaniałe randki w okolicy. Wszyscy ostatnie chwile mogli spędzić we dwoje, podsumować swoje związki, porozmawiać o przyszłości, nacieszyć się sobą i pięknymi widokami, a nawet zatańczyć i zaśpiewać. Ale to nie była jedyna niespodzianka… W jakich nastrojach staną do gry o nagrodę główną i kto zostanie zwycięzcą trzeciej edycji „Love Island. Wyspa miłości”?
 • Love Island. Wyspa miłości 3 - Odcinek 34

  Trzy pary pożegnały ostatnią, która straciła szanse na udział w wielkim finale programu. To ich głosy zadecydowały, że Stella i Piotr opuścili hiszpańską willę tuż przed decydującą rywalizacją o nagrodę główną. Co mówili najlepsi z najlepszych trzeciej edycji o awansie do elitarnego grona? Czego spodziewają się w ostatnich godzinach reality show i jakie mają oczekiwania po zakończeniu „Love Island. Wyspa miłości”?
 • Love Island. Wyspa miłości 3 - Odcinek 33

  Już wiemy, na którą parę widzowie trzeciej edycji show oddali najmniej głosów. To oznacza, że nie zapewnili jej miejsca w finale, Tradycyjnie wyniki zostały ogłoszone przez Karolinę Gilon w Kręgu Ognia. Wcześniej w basenie hiszpańskiej willi pojawił się... najprawdziwszy Książę Żaba, a uczestnicy „Love Island. Wyspa miłości” rywalizowali w weselnej grze „Jestem na tak”. O kim wkrótce powiemy „i żyli długo i szczęśliwie”?