Love

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
LOVE (Film Reż.Gaspar Noé) ,

Artykuły - Love (645)

 • Polska gra pomogła im odnaleźć miłość życia

  Polska gra pomogła im odnaleźć miłość życia

  Co prawda do święta wszystkich zakochanych - Walentynek - jeszcze daleko, ale, jak śpiewał klasyk - w powietrzu już unosi się sporo miłości. W dodatku można ją spotkać nie tylko na ulicach, ale jak się okazuje także w cyberprzestrzeni, gdzie według ostatnich badań, szanse na trwały związek zdecydowanie wzrastają! Nie wierzycie? Czytajcie dalej.
 • Placebo "Loud Like Love": Banały na Polach Elizejskich (recenzja)

  Placebo "Loud Like Love": Banały na Polach Elizejskich (recenzja)

  Czy recenzenci płyt mają prawo domagać się dodatków za pracę w ciężkich warunkach? Albumy takie jak "Loud Like Love" Placebo powodują, że odpowiedź na tak postawione pytanie może być tylko jedna.
 • "Życie Adeli": Lesbijskie love story [zwiastun]

  "Życie Adeli": Lesbijskie love story [zwiastun]

  Dystrybutor "Życia Adeli" w reżyserii Abdellatifa Kechiche'a zaprezentował polski zwiastun laureata tegorocznej Złotej Palmy. Obraz trafi na ekrany polskich kin 18 października.
 • "Deep Love": O miłości do nurkowania

  "Deep Love": O miłości do nurkowania

  "Deep Love" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego to poruszający dokument produkcji HBO opowiadający historię miłości nieznającej granic, pasji większej niż strach i determinacji, by ponownie zacząć żyć. Premiera - w niedzielę, 29 września o godz. 22.05.
 • John Legend "Love In The Future". Pieśń przyszłości (recenzja)

  John Legend "Love In The Future". Pieśń przyszłości (recenzja)

  Pochodzący z Ohio John Roger Stephens, którego w połowie zeszłej dekady pod pseudonimem John Legend pokazał światu Kanye West, jako męski głos R&B, neo-soulu i ambitnego popu osiągnął prawie wszystko - Platyna, Złoto, dziewięć nagród Grammy. W roku 2013 legenda postanowiła przesiąść się... w przyszłość.
 • Crystal Fighters - biografia

  Muzyka Crystal Fighters to połączenie tradycyjnego folku z kraju Basków z muzyką elektroniczną. Grupa debiutowała w 2010 roku albumem "Star Of Love", którym od razu wzbudziła sporo zamieszania w muzycznym świecie. Pozytywne recenzje płycie wystawiły m.in. magazyny "Q", "Mojo" i "Mixmag". Po debiucie Crystal Fighters szturmem zdobyli sceny największych festiwali muzycznych na całym świecie, m. in. supportując zespół Foals. Swoimi nieprzewidywalnymi koncertami zapracowali na miano autoró
 • Natalia Lesz: "Nieczysta relacja ze starszym mężczyzną"

  Natalia Lesz: "Nieczysta relacja ze starszym mężczyzną"

  Piosenkarka Natalia Lesz komentuje fabułę najnowszego teledysku do piosenki "In Love With You".
 • Tina Turner znów wychodzi za mąż

  Tina Turner znów wychodzi za mąż

  Amerykańska wokalistka Tina Turner szykuje się do ponownego zamążpójścia. Wykonawczyni słynnej piosenki "Whats Love Got To Do With It" poślubi producenta muzycznego Erwina Bacha, w ramionach którego znalazła ukojenie po traumatycznym małżeństwie z Ikiem Turnerem.
 • Musieli lądować przez "I Will Always Love You"

  Musieli lądować przez "I Will Always Love You"

  Jedna z pasażerek samolotu American Airlines zmusiła załogę do przymusowego lądowania, zamęczając pasażerów wykonaniem przeboju "I Will Always Love You". Zdarzenie zarejestrował jeden ze świadków.
 • Pamiętacie "What is Love"? To już 20 lat!

  Pamiętacie "What is Love"? To już 20 lat!

  Dzięki tej jednej piosence Alexander Nestor Haddaway na stałe trafił do historii muzyki rozrywkowej i nie tylko - kojarzycie filmowy skecz z Jimem Carreyem i "What is Love" w roli głównej?