Love

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
LOVE (Film Reż.Gaspar Noé) ,

Artykuły - Love (1282)

 • Polska gra pomogła im odnaleźć miłość życia

  Polska gra pomogła im odnaleźć miłość życia

  Co prawda do święta wszystkich zakochanych - Walentynek - jeszcze daleko, ale, jak śpiewał klasyk - w powietrzu już unosi się sporo miłości. W dodatku można ją spotkać nie tylko na ulicach, ale jak się okazuje także w cyberprzestrzeni, gdzie według ostatnich badań, szanse na trwały związek zdecydowanie wzrastają! Nie wierzycie? Czytajcie dalej.
 • Placebo "Loud Like Love": Banały na Polach Elizejskich (recenzja)

  Placebo "Loud Like Love": Banały na Polach Elizejskich (recenzja)

  Czy recenzenci płyt mają prawo domagać się dodatków za pracę w ciężkich warunkach? Albumy takie jak "Loud Like Love" Placebo powodują, że odpowiedź na tak postawione pytanie może być tylko jedna.
 • "Życie Adeli": Lesbijskie love story [zwiastun]

  "Życie Adeli": Lesbijskie love story [zwiastun]

  Dystrybutor "Życia Adeli" w reżyserii Abdellatifa Kechiche'a zaprezentował polski zwiastun laureata tegorocznej Złotej Palmy. Obraz trafi na ekrany polskich kin 18 października.
 • "Deep Love": O miłości do nurkowania

  "Deep Love": O miłości do nurkowania

  "Deep Love" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego to poruszający dokument produkcji HBO opowiadający historię miłości nieznającej granic, pasji większej niż strach i determinacji, by ponownie zacząć żyć. Premiera - w niedzielę, 29 września o godz. 22.05.
 • John Legend "Love In The Future". Pieśń przyszłości (recenzja)

  John Legend "Love In The Future". Pieśń przyszłości (recenzja)

  Pochodzący z Ohio John Roger Stephens, którego w połowie zeszłej dekady pod pseudonimem John Legend pokazał światu Kanye West, jako męski głos R&B, neo-soulu i ambitnego popu osiągnął prawie wszystko - Platyna, Złoto, dziewięć nagród Grammy. W roku 2013 legenda postanowiła przesiąść się... w przyszłość.
 • Crystal Fighters - biografia

  Muzyka Crystal Fighters to połączenie tradycyjnego folku z kraju Basków z muzyką elektroniczną. Grupa debiutowała w 2010 roku albumem "Star Of Love", którym od razu wzbudziła sporo zamieszania w muzycznym świecie. Pozytywne recenzje płycie wystawiły m.in. magazyny "Q", "Mojo" i "Mixmag". Po debiucie Crystal Fighters szturmem zdobyli sceny największych festiwali muzycznych na całym świecie, m. in. supportując zespół Foals. Swoimi nieprzewidywalnymi koncertami zapracowali na miano autoró