Lotos PZT Polish Tour

Artykuły - Lotos PZT Polish Tour (5)

 • Tenis. ​Lotos PZT Polish Tour: Kania-Choduń i Ciaś zwyciężyli w Łodzi

  Tenis. ​Lotos PZT Polish Tour: Kania-Choduń i Ciaś zwyciężyli w Łodzi

  Paula Kania-Choduń i Paweł Ciaś wygrali singlową rywalizację w turnieju tenisowym Lotos PZT Polish Tour w Łodzi. Oboje po raz pierwszy odnieśli zwycięstwo w zawodach tegorocznego cyklu, do którego zakończenia zostały jeszcze trzy imprezy.
 • Tenis. Kamil Majchrzak: Sezon jest ekstremalny

  Tenis. Kamil Majchrzak: Sezon jest ekstremalny

  - Znamy od dziecka. Rywalizowaliśmy od małego w ogólnopolskich zawodach. Przyjemnie jest wrócić i znów pograć w Polsce. A same mecze są bardzo wartościowe nie tylko dla mnie, ale dla nas wszystkich – opowiada Interii Kamil Majchrzak o cyklu polskich turniejów tenisowych.
 • Lotos PZT Polish Tour. Majchrzak nie zawiódł we Wrocławiu

  Lotos PZT Polish Tour. Majchrzak nie zawiódł we Wrocławiu

  Kamil Majchrzak okazał się najlepszy w grze singlowej podczas trzeciego turnieju tenisowego z cyklu Lotos PZT Polish Tour, który był rozgrywany we Wrocławiu. Wśród kobiet po zwycięstwo sięgnęła Magdalena Fręch.
 • Tenis. Hubert Hurkacz zagra w mistrzostwach Polski

  Tenis. Hubert Hurkacz zagra w mistrzostwach Polski

  Najlepszy polski tenisista Hubert Hurkacz wystąpi w rozpoczynających się 13 lipca w Bytomiu 94. Narodowych Mistrzostwach Polski. To pierwszy od wielu lat przypadek w którym zawodnik z czołówki rankingu ATP zagra w krajowych mistrzostwach.
 • Tenis. W Gdańsku zainaugurowano Lotos PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski

  Tenis. W Gdańsku zainaugurowano Lotos PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski

  ​48 tenisistów rozpoczęło w środę w Gdańsku rywalizację w pierwszym turnieju zaliczanym do Lotos PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski 2020. W skład całego cyklu wchodzi osiem imprez oraz mistrzostwa kraju, które w dniach 13-19 lipca odbędą się w Bytomiu. To pierwszy w kraju turniej tenisowy po pandemii koronawirusa. W puli nagród znajduje się 1,3 miliona złotych.