Lost: Zagubieni

Synonimy:
Lost, Zagubieni
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Lost: Zagubieni (313)

 • Gwiazdor serialu "Lost: Zagubieni" pokonał koronawirusa?

  Gwiazdor serialu "Lost: Zagubieni" pokonał koronawirusa?

  Daniel Dae Kim, znany z takich produkcji jak "Lost: Zagubieni" i "Hellboy" 19 marca wyznał, że zachorował na koronawirusa, jednak już po kilka dniach obwieścił światu, że wrócił do zdrowia. Dopiero teraz przyznał się, że był niedoleczony i na pokonanie COVID-19 potrzebował około dwóch tygodni.
 • Josh Holloway: Znów jestem ocalonym

  Josh Holloway: Znów jestem ocalonym

  Josh Holloway, najbardziej znany z roli Sawyera w kultowym serialu "Lost: Zagubieni", występuje w nowej telewizyjnej produkcji. W "Intelligence" aktor gra niezwykłego hackera.
 • Nowe twarze w kontynuacji "Hobbita"

  Nowe twarze w kontynuacji "Hobbita"

  Pojawiło się pierwsze zdjęcie przedstawiające Evangeline Lilly ("The Hurt Locker. W pułapce wojny", "Giganci ze stali"), w roli wojowniczki elfickiej Tauriel, która pojawi się w drugiej części "Hobbita" o podtytule "Pustkowie Smauga".

Filmy - Lost: Zagubieni (1)

 • Josh Holloway o drugim dziecku i... zaginionym samolocie

  Josh Holloway został po raz drugi ojcem. Szczęśliwy tata pochwalił się synkiem w czasie promocji najnowszego filmu ze swoim udziałem, thrillera "Sabotage". Holloway skomentował także sprawę zaginionego samolotu Malaysia Airlines. Czy w tej tragedii dostrzega podobieństwo do fabuły popularnego serialu "Lost"?