longoria

Artykuły - Longoria (41)

 • Eva Longoria ponownie singielką

  Eva Longoria ponownie singielką

  Była gwiazda serialu "Gotowe na wszystko" - Eva Longoria i biznesmen Ernesto Arguello nie są już parą. Związek rozpadł się zaledwie po 4 miesiącach.
 • Clooney dostał kosza od...

  Clooney dostał kosza od...

  Nieczęsto się zdarza, by George Clooney dostał kosza. Jeden z największych amantów Hollywood musiał się jednak pogodzić z tym, że Eva Longoria odrzuciła jego zaloty. Znają się od lat, a w ostatnim czasie znany aktor postanowił sprawdzić, czy ma u niej szanse.
 • Longoria "nigdy nie nosi bielizny"?

  Longoria "nigdy nie nosi bielizny"?

  Eva Longoria została niekwestionowaną gwiazdą czerwonego dywanu podczas tegorocznego festiwalu w Cannes po tym, jak w trakcie wchodzenia po schodach Pałacu Festiwalowego okazało się, że aktorka... nie ma majtek.
 • Studia ukończone po... dekadzie

  Studia ukończone po... dekadzie

  Amerykańskie aktorki Eva Longoria i America Ferrera, znane z seriali "Gotowe na wszystko" i "Brzydula Betty", udowodniły, że na naukę nigdy nie jest za późno. Obie panie odebrały tytuły magistrów... dziesięć lat po rozpoczęciu studiów.
 • Eva Longoria na polskich ekranach

  Eva Longoria na polskich ekranach

  Meksykańskie kino zagości w Polsce. Już 5 kwietnia na srebrnym ekranie pojawi się dramat historyczny "Cristiada". W rolach głównych gwiazdy: Andy Garcia i Eva Longoria.
 • Eva Longoria robi sobie przerwę

  Eva Longoria robi sobie przerwę

  Znana z serialu "Gotowe na wszystko" Eva Longoria nie zamierza w najbliższym czasie wracać na ekran telewizyjny lub kinowy. Aktorka przyznała, że ostatni dzień na planie był nie tylko dla niej trudny, ale również dla jej przyjaciół z serialu.
 • Longoria wspiera Obamę

  Longoria wspiera Obamę

  Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama, w zbliżającej się kampanii wyborczej zawalczy o drugą kadencję w towarzystwie hollywoodzkich gwiazd. Do sztabu Obamy dołączy popularna aktorka Eva Longoria i aktor Kal Penn.
 • Zadebiutowały jako reżyserki

  Zadebiutowały jako reżyserki

  Eva Longoria, Zoe Saldana i Olivia Wilde pokazały się z innej strony. Aktorki zadebiutowały po drugiej stronie kamery w ramach akcji Glamour Reel Moments i wyreżyserowały trzy krótkie filmy, ukazujące historie różnych kobiet.
 • To one w telewizji zarabiają najwięcej

  To one w telewizji zarabiają najwięcej

  Wielkie pieniądze można zarobić nie tylko na wielkim ekranie. Magazyn "Forbes" po raz kolejny ogłosił listę najlepiej zarabiających aktorek telewizyjnych. Na jej szczycie znalazły się Eva Longoria i Tina Fey.
 • Eva Longoria tańczy na rurze

  Eva Longoria tańczy na rurze

  Eva Longoria stanęła przed nie lada wyzwaniem. Do najnowszego sezonu serialu "Gotowe na wszystko" aktorka musi nauczyć się... tańczyć na rurze.