Fakty - logiczne

Artykuły - Logiczne (8)

 • Koalicja: Działania prokuratora generalnego są logiczne i potrzebne

  Koalicja: Działania prokuratora generalnego są logiczne i potrzebne

  "Prokurator generalny podjął kroki personalne, a my oczekujemy też wniosków o charakterze systemowym" - oświadczył Andrzej Halicki (PO). Józef Zych (PSL) uważa, że działania wobec osób odpowiedzialnych za nieprawidłowości przy sprawie Amber Gold są logiczne i potrzebne.
 • Talibowie: Propozycja Obamy nielogiczna

  Afgańscy talibowie skrytykowali jako nielogiczną propozycję prezydenta USA Baracka Obamy, aby zakończyć wojnę w Afganistanie poprzez skłonienie do rozmów umiarkowanych rebeliantów.
 • "Koalicja PO-PSL-SLD - to byłoby logiczne"

  "Koalicja PO-PSL-SLD - to byłoby logiczne"

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział dziś w radiowych "Sygnałach Dnia", że ewentualne powstanie koalicji parlamentarnej PO-PSL-SLD byłoby logiczne, gdyż są to partie, którym zależy na trwaniu istniejącego w Polsce systemu.
 • Berlusconi: Reakcja Putina była logiczna

  Berlusconi: Reakcja Putina była logiczna

  Premier Włoch Silvio Berlusconi uznał za "logiczną" reakcję szefa rosyjskiego rządu Władimira Putina o wkroczeniu na terytorium Gruzji w sierpniu.
 • Kara śmierci to nie zabawa

  Kara śmierci to nie zabawa

  Kiedyś myślałem: zabiłeś, to logiczne, że potem zabiją ciebie. Dzisiaj myślę zupełnie inaczej - mówi dr Janusz Z, który uczestniczył w trzech egzekucjach.
 • Mistrz logicznego myślenia

  Ponad 20 osób rozpoczęło w Niemczech zmagania o tytuł Supermózgu 2004. Nie trudno się domyślić, że chodzi o mistrzów logicznego myślenia.
 • Staniszkis: Nominacja Oleksego zaskakująca, ale logiczna

  Nie spodziewałam się nominacji Oleksego na szefa MSWiA - mówi socjolog, prof. Jadwiga Staniszkis. Gość Faktów RMF uważa, że nominacja ta wydaje się teraz całkiem logiczna w świetle wejścia Polski do UE. Drugi powód to uporządkowanie MSWiA.
 • Praktyczne i logiczne?

  Właściciel knajpy "Caledonian Pub" w Liverpool w Anglii postanowił ułatwić życie stałym bywalcom pubu, a może też przyciągnąć nowych gości.