Łódź

Artykuły - Łódź (2995)

 • Piłkarskie MŚ do lat 20. W Łodzi bezpłatne przejazdy dla kibiców

  Z darmowej komunikacji miejskiej będą mogli korzystać w Łodzi kibice w czasie trwania piłkarskich mistrzostw świata do lat 20. Miasto planuje także uruchomienie specjalnej linii tramwajowej "U-20" łączącej centrum ze stadionem Widzewa, który będzie główną areną turnieju.
 • ME siatkarek. Łódź oficjalnie polskim gospodarzem turnieju

  ME siatkarek. Łódź oficjalnie polskim gospodarzem turnieju

  Łódź zawarła we wtorek umowę z PZPS i została oficjalnie współgospodarzem tegorocznych mistrzostw Europy siatkarek. W Atlas Arenie Polski rozegrają mecze grupowe z Włochami, Belgią, Ukrainą, Portugalią i Słowenią. Turniej współorganizują też Węgry, Słowacja i Turcja.
 • Nicki Minaj w Łodzi: Niech żyje bal! [RELACJA I ZDJĘCIA Z KONCERTU]

  Nicki Minaj w Łodzi: Niech żyje bal! [RELACJA I ZDJĘCIA Z KONCERTU]

  "Nicki Minaj w Łodzi z brzydkim psem. To byłby koniec świata. Czasoprzestrzeń by się zapadła" – mówił kilka lat temu Rado Radosny Kubie Stemplowskiemu podczas wywiadów. Brzydkich psów na koncercie w Atlas Arenie nie było, ale na brak atrakcji fani raperki, w tym sama Maryla Rodowicz, narzekać nie mogli.
 • Nicki Minaj w Łodzi: Czego można spodziewać się po koncercie raperki?

  Nicki Minaj w Łodzi: Czego można spodziewać się po koncercie raperki?

  24 lutego w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert jednej z największych gwiazd światowego rapu – Nicki Minaj. Amerykanka przyjedzie do Polski w ramach światowej trasy promującej jej album "Queen".
 • Łódź: Coraz wyższe oczekiwania sprzedających mieszkania

  Łódź: Coraz wyższe oczekiwania sprzedających mieszkania

  Na łódzkim rynku nieruchomości obserwujemy, że sprzedający używane mieszkania coraz częściej żądają 5000 zł za m kw. Oczywiście średnia cena transakcyjna jest znacznie niższa. Według danych Metrohouse i Expandera wynosi ona 4 114 zł za m kw. Popyt na mieszkania podbija dobra sytuacja na rynku pracy i tanie kredyty hipoteczne. Na szczególnie atrakcyjne warunki kredytowe mogą obecnie liczyć klienci, którzy posiadają 20-procentowy wkład własny.
 • Łódź: Ceny stabilne, kredyty tanieją, więc kupujemy większe mieszkania

  Nowe mieszkania w Łodzi kosztują średnio 5610 zł/mkw., a te z drugiej ręki 3970 zł/mkw. Nie powinno więc dziwić, że rośne zainteresowanie tymi drugimi, zwłaszcza że przybywa wśród nich stosunkowo nowszych lokali, cechujących się dobrym stanem technicznym i niewymagających większego wkładu finansowego. Eksperci Metrohouse, Expandera i serwisu RynekPierwotny.pl zwracają też uwagę, że mieszkańcy Łodzi kupują coraz większe mieszkania.
 • Mural Nicki Minaj powstał w Warszawie. Koncert raperki już w lutym!

  Mural Nicki Minaj powstał w Warszawie. Koncert raperki już w lutym!

  Polska powoli przygotowuje się na pierwszy koncert Nicki Minaj w Polsce. W Warszawie z tej okazji powstał ogromny mural z podobizną gwiazdy.
 • W Łodzi ceny mieszkań przyhamowały

  W Łodzi ceny mieszkań przyhamowały

  Ceny mieszkań w Łodzi ustabilizowały się na poziomie ok. 4000 zł za m kw. Z danych Metrohouse i Expandera, wynika jednak, że nie brakuje ofert, które znacząco wykraczają poza średnią.
 • Coraz trudniej znaleźć okazyjne ceny mieszkań w Łodzi

  Coraz trudniej znaleźć okazyjne ceny mieszkań w Łodzi

  W Łodzi kupujemy coraz większe mieszkania. Ustabilizowanie się cen na rynku wtórnym oraz tanie i dostępne kredyty sprawiają, że średni nabywany metraż lokalu w Łodzi nie ustępuje innym dużym polskim miastom.

Zdjęcia - Łódź (0)

 • Polska Lokalna
  Licytacja pisanek w Łodzi
 • Polska Lokalna
  Tir uderzył w tramwaj
 • Polska Lokalna
  Tir uderzył w tramwaj
 • Polska Lokalna
  Tir uderzył w tramwaj
 • Polska Lokalna
  Tir uderzył w tramwaj
 • Polska Lokalna
  Fani tatuażu na festiwalu w Łodzi

Filmy - Łódź (26)

 • Kampania samorządowa w Łodzi na finiszu. Głównym tematem wyrok Hanny Zdanowskiej

  - Przedstawiliśmy mieszkańcom Łodzi konkretny program dotyczący zmian w naszym mieście. Wyszczególniliśmy ulice, chodniki, skwery i place - podkreśliła ubiegająca się o reelekcję na stanowisku prezydenta Łodzi Hanna Zdanowska. Wcześniej szef Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Hermeliński zapewnił, że jeśli Zdanowska wygra wybory, będzie mogła pełnić swoją funkcję. (TVN24/x-news)
 • Zderzenie tramwajów w Łodzi. 7 osób rannych

  Na przystanku w Łodzi doszło do zderzenia dwóch tramwajów. Ucierpiało 7 osób w tym dziecko. Obaj motorniczy byli trzeźwi i posiadali odpowiednie uprawnienia. Policja bada szczegóły wypadku. (TVN24/x-news)
 • "J. Sasin przekroczył swoje uprawnienia". Komitet wyborczy H. Zdanowski złożył zawiadomienie do prokuratury

  Członkowie komitetu Hanny Zdanowskiej złożyli do prokuratury doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez przewodniczącego Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacka Sasina. Chodzi o jego wypowiedź, w której uznał, że Hanna Zdanowska nie będzie mogła pełnić funkcji prezydenta Łodzi, nawet jeśli wygra w najbliższych wyborach. Jacek Sasin dodał, że w takiej sytuacji wojewoda będzie musiał zwrócić się do prezesa Rady Ministrów o ustanowienie zarządu komisarycznego. (TVN24/x-news)
 • "Nie zrobiłam nic złego". Prezydent Łodzi prawomocnie skazana za poświadczenie nieprawdy

  Prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska została prawomocnie skazana. Sąd apelacyjny uznał, że jest winna poświadczenia nieprawdy w dokumentach w celu uzyskania kredytu przez jej partnera i skazał ją na 20 tysięcy złotych grzywny. Sąd utrzymał tym samym marcowy wyrok pierwszej instancji. Już po odczytaniu wyroku Hanna Zdanowska podkreślała, że nie czuje się winna, a wyrok dotyczy sprawy sprzed 10 lat, niezwiązanej ze sprawowanym przez nią urzędem. Mimo prawomocnego wyroku skazującego, może ona kandydować na prezydenta Łodzi. (TVN24/x-news)