Kobieta - lodówka

Artykuły - Lodówka (5)

 • Co trzeba, a czego nie trzeba trzymać w lodówce?

  Co trzeba, a czego nie trzeba trzymać w lodówce?

  Właściwe przechowywanie produktów jest niezwykle ważne, dlatego trzeba to robić z głową. W przeciwnym wypadku jedzenie nie tylko się zepsuje i zmarnuje, ale może nam poważnie zaszkodzić. Jak zatem zrobić to dobrze?
 • Czym kierować się, wybierając lodówkę dla dużej rodziny?

  Czym kierować się, wybierając lodówkę dla dużej rodziny?

  Duża rodzina ma swoje potrzeby – warto o tym pamiętać, wybierając m.in. sprzęt AGD. Urządzenia muszą zapewnić odpowiednią ilość miejsca na przechowywane produkty, zapewnić użytkownikom do nich łatwy dostęp, a im długą świeżość. Na co zwrócić uwagę, szukając idealnego modelu?
 • Nowoczesne lodówki do zabudowy – jaką wybrać do 2000 zł?

  Nowoczesne lodówki do zabudowy – jaką wybrać do 2000 zł?

  Sprzęt AGD to niezbędne wyposażenie każdej kuchni, ale największym zainteresowaniem cieszą się urządzenia do zabudowy. Taka kuchnia prezentuje się nowocześnie i można ją urządzić w dowolnym stylu. Zakup sprzętów wymaga jednak stosunkowo wysokiego budżetu. Jaka lodówka do zabudowy będzie dobrym wyborem? Poniżej polecamy pięć lodówek czołowych producentów do 2000 zł.
 • Wyrzucanie jedzenia? Nigdy więcej!

  Wyrzucanie jedzenia? Nigdy więcej!

  Nikt nie lubi marnować jedzenia. Za każdym razem, gdy zdarza nam się coś wyrzucić, obiecujemy sobie, że to ostatni raz... aż do następnego razu. Oczywistym sposobem na uniknięcie kolejnej wpadki jest rozważne planowanie zakupów. Jakie jeszcze nawyki pomogą nam uchronić się od marnowania żywności?
 • 3 rady, jak przechowywać pokarm

  3 rady, jak przechowywać pokarm

  Ile czasu może stać w lodówce i poza nią pokarm matki? Sprawdź, jeśli nie wiesz.

Zdjęcia - Lodówka (1)

 • kobieta.interia.pl
  Niezwykłe lodówki