lodowisko

Artykuły - Lodowisko (12)

 • PHL. W Bytomiu powstanie nowe lodowisko. Umowa podpisana

  PHL. W Bytomiu powstanie nowe lodowisko. Umowa podpisana

  W sierpniu powinny się rozpocząć prace przy budowie nowego lodowiska w Bytomiu. Realizacja inwestycji ma potrwać ok. dwóch lat i kosztować 40 mln złotych. Umowa na budowę została podpisana w poniedziałek.
 • Śnieg z lodowiska trafia na skocznię w Wiśle

  Śnieg z lodowiska trafia na skocznię w Wiśle

  Śnieg zgarniany z tafli lodowiska w Jastrzębiu trafia na skocznię w Wiśle Malince, aby można było rozegrać na niej mistrzostwa Polski w skokach narciarskich.
 • Ślizgawka na wakacyjne upały

  Ślizgawka na wakacyjne upały

  Ponad trzysta osób, w tym samym czasie, będzie mogło skorzystać z letniej ślizgawki, którą w Sanoku (Podkarpackie) podczas wakacji organizuje miejscowy ośrodek sportu i rekreacji - poinformowała w poniedziałek rzeczniczka sanockiego ratusza Agnieszka Frączek.
 • Dominik Haszek wrócił na lód i został mistrzem Czech

  Dominik Haszek wrócił na lód i został mistrzem Czech

  Jeden z najlepszych hokeistów na świecie Czech Dominik Haszek po dwóch latach wrócił na lodowisko i wraz z zespołem HC Pardubice zdobył tytuł mistrza kraju. W ostatnim meczu finałowym jego zespół pokonał HC Vitkovice 3-2.
 • 3,7 mln zł na lodowisko Cracovii

  3,7 mln zł na lodowisko Cracovii

  Przebudowa tafli lodowej, wybudowanie od nowa trybuny południowej - taki jest plan kolejnego etapu modernizacji lodowiska Cracovii, która ma być zrealizowana w tym roku.
 • Mistrzostwa wróciły do Polski

  Mistrzostwa wróciły do Polski

  - Lodowisko? W lewo i na drugich światłach jeszcze raz w lewo. Ale najpierw niech pan zatrzyma się koło aptek i kupi tabletkę na ból głowy, bo z Holandią nie wygramy - tak szanse polskich hokeistów w pierwszym meczu MŚ dywizji I ocenił jeden z toruńskich fanów hokeja. My jednak liczymy na zwycięstwo Orłów.
 • Lód za 28 mln złotych

  Lód za 28 mln złotych

  Zmodernizowany kosztem 28 mln złotych Stadion Zimowy w Tychach został uroczyście oddany do użytku przed piątkowym meczem PLH GKS - Wojas Podhale Nowy Targ. Jeszcze w tym roku obok powstanie nowe lodowisko treningowe.
 • Bez wstępu na własne lodowisko

  Bez wstępu na własne lodowisko

  Hokeiści Comarch/Cracovii ze względów bezpieczeństwa w dalszym ciągu nie mogą wchodzić na teren własnego lodowiska. Na pewno zostanie przełożone wtorkowe spotkanie PLH z drużyną Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec. Wszystko przez sobotni wybuch gazu, który uszkodził nową halę.
 • Lodowisko Podhala będzie gotowe

  Lodowisko Podhala będzie gotowe

  Lodowisko w Nowym Targu będzie gotowe na pierwsze spotkanie Wojasa Podhale w rozpoczynającym się w piątek kolejnym sezonie polskiej ligi hokeja na lodzie - powiedział PAP dyrektor obiektu Krzysztof Wojtaszek.
 • Zamienili lodowisko na ring

  Zamienili lodowisko na ring

  Przemysław Saleta oraz jego partnerka z telewizyjnego show "Gwiazdy tańczą na lodzie" Agata Rosłońska zmienili na chwilę dyscyplinę i przenieśli się do sali bokserskiej. To ciekawa odmiana - zauważa "Fakt".

Filmy - Lodowisko (4)