łódka

Artykuły - łódka (10)

 • Takiego jacuzzi jeszcze nie widzieliście!

  Takiego jacuzzi jeszcze nie widzieliście!

  Amerykanie znaleźli rozwiązanie, jak połączyć dwie bardzo przyjemne rzeczy - pływanie po jeziorach i wylegiwanie się w jacuzzi.
 • Zabawki dla dużych chłopców

  Zabawki dla dużych chłopców

  James Brown w swoim największym przeboju z lat 60. XX wieku - "It's a Man's World" - śpiewał, że męski świat byłby niczym bez kobiety lub dziewczyny. Wydaje się jednak, że dla większości współczesnych mężczyzn ich życie byłoby niepełne także bez gadżetów, którymi można pochwalić się w gronie znajomych
 • Łódka napędzana energią słoneczną

  Łódka napędzana energią słoneczną

  Inżynierowie z zespołu Fiten Solar Team z Gdyni we współpracy z Cree Yacht i Squall zaprojektowali pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych na świecie turystyczną łódkę zasilaną wyłącznie energią słoneczną. Będzie ona mogła zabrać na pokład 6 osób i pływać po wszystkich wodach śródlądowych.
 • Jak dobrać dekolt?

  Jak dobrać dekolt?

  Amerykański, hiszpański, karo albo łódka - zobacz czym różnią się poszczególne rodzaje dekoltów i który z nich najlepiej pasuje do twojej sylwetki.
 • Polak podczas Tygodnia Krytyków

  Polak podczas Tygodnia Krytyków

  W środę, 23 maja, podczas 46. Międzynarodowego Tygodnia Krytyków (Semaine Internationale De La Critique), odbywającego się w ramach 60. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, zostanie pokazany debiutancki film młodego polskiego reżysera Michała Szcześniaka - "Łódka".
 • Polska "Łódka" płynie do Cannes

  Polska "Łódka" płynie do Cannes

  W ramach 46-tego Tygodnia Krytyków podczas tegorocznego, 60. Festiwalu Filmowego w Cannes zaprezentowany zostanie film Michała Szcześniaka "Łódka". Pokaz i konferencja prasowa z reżyserem odbędą się w środę, 23 maja.
 • Łódka za 100 000 000 zielonych

  Łódka za 100 000 000 zielonych

  Jachty światowej finansjery coraz bardziej upodabniają się do lotniskowców.
 • Zanussi pomaga młodym

  Zanussi pomaga młodym

  Właśnie zakończyły się zdjęcia do filmu "Łódka", który powstał na podstawie nagrodzonego przez francuską fundację NISI MASA scenariusza studenta socjologii Michała Szcześniaka. Nagroda przyznawana przez NISI MASĘ jest najważniejszym europejskim wyróżnieniem scenariuszowym dla młodych filmowców. "Łódką" Szcześniak zadebiutował też jako reżyser.
 • Łódka Bols w rękach CEDC

  CEDC słono zapłaci za przejęcie Bolsa. Ale tym samym podbija wycenę Polmosu Białystok, którego zresztą chce kupić.
 • Nowa łódka na wiosnę

  Nowa łódka na wiosnę

  Podczas salonu samochodowego w Bolonii swoją światową premierę ma nowa wersja fiata barchetty (czyli łódeczki), który już wkrótce wejdzie do sprzedaży. Ten typowy roadster dla dwóch osób zmienił się tak z zewnątrz jak i wewnątrz. Największa różnica widoczna jest z przodu pojazdu – wielki grill i wloty powietrza sprawiają, że barchetta „uśmiecha się” a jednocześnie jest bardziej agresywna niż do tej pory.

Filmy - łódka (14)