łks łódź

Artykuły - łks łódź (221)

 • 1. liga piłkarska. Ruszyła budowa ostatniej trybuny na stadionie ŁKS

  1. liga piłkarska. Ruszyła budowa ostatniej trybuny na stadionie ŁKS

  Na rozbudowywanym stadionie ŁKS Łódź ruszyła budowa czwartej, brakującej trybuny. Na dwóch pozostałych prace idą na tyle szybko, że roboty budowlane na obiekcie mają zakończyć się w 2021 roku, czyli kilka miesięcy przed datą zapisaną w kontrakcie.
 • 1. liga piłkarska. Tosik pierwszym wzmocnieniem ŁKS Łódź

  1. liga piłkarska. Tosik pierwszym wzmocnieniem ŁKS Łódź

  Obrońca Jakub Tosik został we wtorek pierwszym piłkarzem pozyskanym przez ŁKS Łódź przed rozpoczęciem sezonu w 1. lidze. Celem spadkowicza w nadchodzących rozgrywkach ma być szybki powrót do ekstraklasy.
 • ŁKS - Wisła Kraków 1-2. Skowronek: Nawet się nie cieszymy

  ŁKS - Wisła Kraków 1-2. Skowronek: Nawet się nie cieszymy

  - Wygraliśmy bardzo ważny dla nas mecz, po którym nawet się nie cieszymy. Dlatego, że bardzo dużo nas on kosztował pod względem fizycznym i psychicznym. Nie ma też wielkiej radości, bo chcielibyśmy wygrać w innym stylu - powiedział Artur Skowronek, trener Wisły Kraków, po wygranym 2-1 wyjazdowym meczu z ŁKS-em Łódź.
 • ŁKS. Marcel Wszołek związał się z łódzkim klubem

  ŁKS. Marcel Wszołek związał się z łódzkim klubem

  18-letni Marcel Wszołek, nominalny środkowy pomocnik, przeszedł z Lechii Gdańsk do ŁKS-u Łódź, podpisując z nowym klubem trzyletni kontrakt.
 • Zagłębie Lubin - ŁKS 1-0 w meczu 31. kolejki Ekstraklasy

  Zagłębie Lubin - ŁKS 1-0 w meczu 31. kolejki Ekstraklasy

  Zagłębie Lubin pokonało 1-0 ŁKS w meczu 31. kolejki Ekstraklasy. Goście od 39. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Jakuba Wróbla. Po porażce tracą 14 punktów do bezpiecznego miejsca i niebawem stracą matematyczne szanse na utrzymanie w lidze.
 • ŁKS. Stawowy: Mamy motywację do dalszej walki

  ŁKS. Stawowy: Mamy motywację do dalszej walki

  Trener piłkarzy ŁKS Wojciech Stawowy zapewnił, że wszystkim w klubie z Łodzi wciąż zależy na pozostaniu w Ekstraklasie, w związku z czym jego piłkarzom nie brakuje motywacji do dalszej walki. Dodał, że każda zła seria kiedyś się kończy i liczy na przełamanie w meczu z Zagłębiem Lubin.
 • ŁKS. Stawowy: Każda seria kiedyś się kończy

  ŁKS. Stawowy: Każda seria kiedyś się kończy

  Każda seria ma to do siebie, że kiedyś się kończy i czekam z nadzieją na niedzielę, że nastąpi przełamanie i pójdziemy w górę - przyznał przed meczem z Rakowem Częstochowa trener ostatniego w tabeli piłkarskiej ekstraklasy ŁKS Łódź Wojciech Stawowy.
 • Górnik Zabrze przed meczem z ŁKS. Przełamać niemoc

  Górnik Zabrze przed meczem z ŁKS. Przełamać niemoc

  Do Łodzi zabrzanie pojechali z myślą przełamania wyjazdowej niemocy. Na terenie rywala nie wygrali meczu od 18 maja zeszłego roku, kiedy to w ostatnim spotkaniu sezonu 2018/19 pokonali Koronę w Kielcach 3-0.
 • Ekstraklasa siatkarek. Joanna Pacak zostaje w ŁKS-ie

  Ekstraklasa siatkarek. Joanna Pacak zostaje w ŁKS-ie

  Występująca na pozycji środkowej Joanna Pacak jest kolejną siatkarką, która przedłużyła kontrakt z ŁKS Commercecon. Wcześniej w klubie postanowiły zostać środkowa Klaudia Alagierska, przyjmująca Aleksandra Wójcik i libero Krystyna Strasz, a wkrótce ma dołączyć Katarzyna Zaroślińska-Król.
 • ŁKS. Prezes Salski: Chcemy grać. Dobrze, że padły konkretne daty

  ŁKS. Prezes Salski: Chcemy grać. Dobrze, że padły konkretne daty

  Tomasz Salski przyznał, że jego klub chce grać i sportowo rozstrzygnąć zmagania w ekstraklasie. "Cieszymy się, że padły konkretne daty. Dla nas to szansa na utrzymanie" - powiedział prezes ŁKS Łódź, ostatniej obecnie drużyny w tabeli.

Filmy - łks łódź (6)