Lizzo

Artykuły - Lizzo (18)

 • Pijana Lizzo napisała wiadomość do znanego aktora. Teraz przestrzega przed tym innych

  Pijana Lizzo napisała wiadomość do znanego aktora. Teraz przestrzega przed tym innych

  Alkohol niekiedy sprawia,że z łatwością robimy to, czego za nic w świecie nie zrobilibyśmy na trzeźwo. Na przykład wysłać wiadomość do kogoś, kogo podziwiamy bądź skrycie kochamy. Przykładem jest Lizzo, która zdecydowała się napisać do Chrisa Evansa i wysyłała mu na Instagramie prywatną wiadomość. Artystka, bazując na tym doświadczeniu, ostrzega teraz swoich fanów, aby nie popełniali jej błędu.
 • Lizzo krytykuje ludzi, którzy udając troskę, dokuczają otyłym

  Lizzo krytykuje ludzi, którzy udając troskę, dokuczają otyłym

  Słynna wokalistka i raperka po raz kolejny stanęła w obronie osób z nadwagą. Autorka przeboju „Good As Hell” w opublikowanym na TikToku nagraniu skrytykowała tzw. „fałszywych lekarzy”, czyli internautów, którzy próbują diagnozować choroby u otyłych, mimo że nie mają pojęcia o stanie ich zdrowia. „Nie wszystkie ciała są zaprojektowane tak, by były szczupłe i miały sześciopak na brzuchu” – podkreśliła Lizzo.
 • Lizzo krytykuje ludzi, którzy udając troskę, dokuczają otyłym. Padły mocne słowa

  Lizzo krytykuje ludzi, którzy udając troskę, dokuczają otyłym. Padły mocne słowa

  Słynna wokalistka i raperka po raz kolejny stanęła w obronie osób z nadwagą. Autorka przeboju "Good As Hell" w opublikowanym na TikToku nagraniu skrytykowała tzw. "fałszywych lekarzy", czyli internautów, którzy próbują diagnozować choroby u otyłych, mimo że nie mają pojęcia o stanie ich zdrowia. "Nie wszystkie ciała są zaprojektowane tak, by były szczupłe i miały sześciopak na brzuchu" - podkreśliła Lizzo.
 • Lizzo w genialnym stylu odpowiada złośliwemu internaucie. Nagranie podbija sieć

  Lizzo w genialnym stylu odpowiada złośliwemu internaucie. Nagranie podbija sieć

  "Jak radzisz sobie z otyłością każdego dnia?" - z takim pytaniem internauty zmierzyła się amerykańska raperka. Lizzo nie pozostawiła fanów bez odpowiedzi i w zamieszczonym na Instagramie filmiku opowiedziała, jak wygląda jej "grube" życie.
 • Tak Lizzo uczy się samoakceptacji. Fani pokochali ten sposób

  Tak Lizzo uczy się samoakceptacji. Fani pokochali ten sposób

  Słynna piosenkarka i raperka regularnie dzieli się z fanami szczegółami na temat swojej drogi ku samoakceptacji. Droga ta bywa wyboista - Lizzo wielokrotnie mówiła o tym, jak trudno było jej pogodzić się ze swoim odbiegającym od standardów piękna wyglądem. I choć wciąż zdarza jej się czuć źle we własnej skórze, uczy się akceptować swoje ciało. W tym celu stosuje metodę pozytywnych afirmacji.
 • Lizzo zmieniła zdanie o ruchu body positive? "Mam złamane serce przez mój kraj"

  Lizzo zmieniła zdanie o ruchu body positive? "Mam złamane serce przez mój kraj"

  Artystka w nowym wywiadzie krytycznie wypowiedziała się na temat ruchu body positive, z którym związana jest od początku swojej kariery. Gwiazda przekonuje, że osoby, którym był on pierwotnie dedykowany, nie odnoszą z niego żadnych korzyści, nadal będąc wykluczanymi z uwagi na swój wygląd. "Nasze ciała powinny być po prostu uważane za normalne, bez względu na to, jak się prezentują" - zaznacza gwiazda.
 • Lizzo przefarbowała włosy na zielono. Jej zdjęcia podbijają sieć

  Lizzo przefarbowała włosy na zielono. Jej zdjęcia podbijają sieć

  Wokalistka Lizzo – która podbiła listy przebojów w 2019 roku – zdecydowała się przefarbować włosy na zielono.
 • Raper Diddy upokorzył Lizzo? Fani piosenkarki oburzeni

  Raper Diddy upokorzył Lizzo? Fani piosenkarki oburzeni

  Znana amerykańska piosenkarka Lizzo wzięła udział w transmisji live organizowanej przez rapera Seana "Diddy'ego" Combsa. Podczas nagrania doszło do nieprzyjemnej sytuacji.
 • Lizzo pozuje do zdjęć w skąpym bikini

  Lizzo pozuje do zdjęć w skąpym bikini

  Lizzo – amerykańska raperka i autorka tekstów – może zaliczyć 2019 rok do bardzo udanych. Jej album pt. „Cuz I love you” zajął czwarte miejsce w notowaniu Billboardu.
 • Lizzo o swoim ciele: Nie jestem trendem. Jestem ponad to

  Lizzo o swoim ciele: Nie jestem trendem. Jestem ponad to

  Lizzo to muzyczne objawienie zeszłego roku. Wokalistka, która zebrała aż osiem nominacji do tegorocznych nagród Grammy, w rozmowie z "Rolling Stone" opowiedziała o akceptacji swojego ciała i krytykach jej wyglądu.