Liz

Artykuły - Liz (54)

 • Milion głosów za sprawiedliwą karą dla gwałcicieli

  Milion głosów za sprawiedliwą karą dla gwałcicieli

  Już ponad milion osób poparło petycję żądającą ukarania sprawców brutalnego gwałtu zbiorowego na młodej Kenijce. Akcja zbierania podpisów w internecie ruszyła po tym, jak władze Kenii skazały gwałcicieli na prace społeczne - koszenie trawy, po czym wypuściły ich na wolność.
 • Helena Bohnam Carter jako Liz Taylor

  Helena Bohnam Carter jako Liz Taylor

  Producenci biograficznego filmu "Burton and Taylor" udostępnili pierwsze zdjęcie przedstawiające Helenę Bonham Carter w roli ikony kina - Elizabeth Taylor. Na fotografii gwieździe towarzyszy Dominic West, który wciela się w Richarda Burtona.
 • Lindsay Lohan jak Liz Taylor?

  Lindsay Lohan jak Liz Taylor?

  Ma niespełna 27 lat, częścią składową jej krwi są niedozwolone substancje, za styczność z którymi regularnie ląduje za kratkami. Czasem zdarza się jej zrobić burdę na imprezie, pobić fotoreportera lub odwrócić kolejność nakładania makijażu. Każda taka wpadka jest odnotowana przez media, bo Lindsay Lohan to temat, który się nie nudzi.
 • Wybredna Lohan: Oni się nie nadają!

  Wybredna Lohan: Oni się nie nadają!

  Lindsay Lohan nie jest zadowolona z obsady filmu "Liz i Dick", w którym zagra główną rolę. Aktorka zażądała nawet od producentów, by przeprowadzili casting raz jeszcze!
 • Po prostu palce lizać

  Po prostu palce lizać

  Do telewizji trafiła dzięki... tacie. - Wypatrzył ogłoszenie w lokalnej, wrocławskiej gazecie i powiedział, że warto spróbować - mówi serialowa Mariolka, która już od dwunastu lat bawi widzów.
 • Lindsay Lohan zagra Liz Taylor?

  Lindsay Lohan zagra Liz Taylor?

  Najpierw wcielała się w Marilyn Monroe w odważnej sesji zdjęciowej dla "Playboya". Teraz Lindsay Lohan ma szanse na zagranie postaci Elizabeth Taylor w telewizyjnym filmie biograficznym o gwieździe "Kleopatry".
 • Biżuteria Liz Taylor na sprzedaż

  Biżuteria Liz Taylor na sprzedaż

  Fani biżuterii i Elizabeth Taylor zjeżdżają z całego świata do Nowego Jorku, aby uczestniczyć w rozpoczynającej się we wtorek wieczorem aukcji pamiątek po aktorce. Trzydniowa licytacja klejnotów i kreacji gwiazdy odbędzie się w domu aukcyjnym Christies.
 • Liz Taylor najbardziej fotogeniczna

  Liz Taylor najbardziej fotogeniczna

  Elizabeth Taylor została ogłoszona najbardziej fotogeniczną gwiazdą wszech czasów. Hollywoodzka ikona pokonała Jennifer Aniston, Davida Beckhama i Megan Fox.
 • Podróż wszech czasów?

  Podróż wszech czasów?

  Liz Taylor, Michael Jackson i Marlon Brando w jednym samochodzie, uciekającym z Nowego Jorku dzień po zamachu terrorystycznym z 11 września 2001 roku? To się zdarzyło naprawdę - przekonuje w rozmowie z "Vanity Fair" były asystent Liz Taylor.
 • Biżuteria Liz Taylor na sprzedaż

  Biżuteria Liz Taylor na sprzedaż

  Kolekcja biżuterii Elizabeth Taylor trafi na aukcję. Szacuje się, że zbiór błyskotek wart jest ponad 150 mln dolarów.