Live

Artykuły - Live (962)

 • MyBook Live Duo - zamiast could computingu

  MyBook Live Duo - zamiast could computingu

  Czy możemy we własnym domu stworzyć serwer przechowujący dane oraz multimedia, mając do niego dostęp z każdego miejsca na świecie? Tak. Urządzeniem umożliwiającym takie rozwiązanie jest MyBook Live Duo firmy Western Digital. Co o nim sądzimy?
 • Queen szukają następców Freddiego Mercury'ego

  Queen szukają następców Freddiego Mercury'ego

  Roger Tayor z zespołu Queen rozpoczyna poszukiwania młodych muzyków, którzy wystąpią na trasie koncertowej "Queen Extravaganza Live Tour".
 • Audioriver 2011: Znamy pierwsze gwiazdy

  Audioriver 2011: Znamy pierwsze gwiazdy

  Festiwal Audioriver wreszcie ogłosił pierwsze gwiazdy, które uświetnią szóstą edycję jednego z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej na świecie. Trentemoller z całym zespołem, Modeselektor, Reboot live, Pan-Pot i Ernesto Ferreyra - właściwie wszyscy ci artyści zadebiutują na polskiej ziemi w ostatni weekend lipca 2011.
 • "T. Love to jest małe przedsiębiorstwo!"

  "T. Love to jest małe przedsiębiorstwo!"

  Muniek Staszczyk, wokalista i lider zespołu T. Love, opowiada nam o trudach bycia muzykiem. Artysta w rozmowie z portalem INTERIA.PL odniósł się do piractwa internetowego, opowiedział o koncertach na plenerowych imprezach, ale również o występach na zamkniętych bankietach dla firm. Ocenił też polskie media zajmujące się rodzimym show-biznesem.
 • Wydało się. The Rolling Stones zagrają trasę

  Wydało się. The Rolling Stones zagrają trasę

  Rockowi weterani z The Rolling Stones ruszą w światowe torunee. Tak przynajmniej wynika z... akt procesu sądowego.
 • Premier League: Arsenal Londyn - Chelsea 3-1

  Premier League: Arsenal Londyn - Chelsea 3-1

  Chłopcy w końcu pobili mężczyzn. Arsenal pokonał Chelsea na Emirates 3-1 (1-0), bohaterem gospodarzy był Theo Walcott. Łukasz Fabiański bronił poprawnie.
 • Polska premiera Xbox LIVE i Microsoft Kinect

  Polska premiera Xbox LIVE i Microsoft Kinect

  10 listopada do wielki dzień dla wszystkich polskich posiadaczy Xboksa 360 - wreszcie oficjalnie w naszym kraju wystartowała usługa sieciowa Xbox LIVE, 10 listopada to także europejska premiera kontrolera ruchowego Microsoft Kinect.
 • Operacja plastyczna dla Windows Live Marketplace

  Operacja plastyczna dla Windows Live Marketplace

  Games for Windows Live Marketplace - pecetowy odpowiednik Xbox Live Marketplace umożliwiający kupowanie gier w wersji elektronicznej - nie jest tak popularne, jak Steam.
 • Florence szykuje rarytasy

  Florence szykuje rarytasy

  Jednym z muzycznych odkryć 2009 roku była Florence and The Machine. 12 listopada ukaże się specjalna edycja debiutanckiej płyty "Lungs" zatytułowana "Between Two Lungs".
 • Koniec srebrnych kont Xbox Live

  Koniec srebrnych kont Xbox Live

  Do tej pory istniały dwa rodzaje kont w usłudze Xbox Live - płatne złote i dostępne dla każdego srebrne. To drugie przestanie jednak istnieć. Zastąpi je...

Filmy - Live (2)

 • Coke Live Music Festival: tak było!

  Na tegorocznym Coke Live Music Festival w Krakowie nie zabrakło świetnej muzyki. Wystąpiły gwiazdy zarówno rodzimej, jak i zagranicznej sceny. Uczestnicy imprezy byli zgodni: impreza udała się fantastycznie!
 • Ruszył Coke Live Music Festiwal!

  W Krakowie rozpoczęła się kolejna edycja Coke Live Music Festiwal. Wśród gwiazd m.in.: The Killers, The Streets, James, Coma, Kumka Olik, 50 Cent, Gentleman, O.S.T.R., Warszafski Deszcz, Łąki Łan, Nas, Shaggy, Madcon, Abradab, Vavamuffin, EastWest Rockers i Marika.