lisy

Artykuły - Lisy (39)

 • Śląskie lisy zostaną zaszczepione przeciw wściekliźnie

  Śląskie lisy zostaną zaszczepione przeciw wściekliźnie

  Akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie w województwie śląskim rozpocznie się 4 kwietnia - poinformował PAP w Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Katowicach. Szczepionki zrzucane będą z samolotów w lasach, na polach, łąkach i w parkach. Nie należy podnosić ich z ziemi.
 • "Naćpany lis" - najpopularniejszy mem Rosji

  "Naćpany lis" - najpopularniejszy mem Rosji

  Rosjanie także mają swoje własne internetowe memy, czyli twórczość internautów, która rozprzestrzenia się dzięki sieciom społecznościowym. Co zrobiło furorę w zeszłym roku u naszych wschodnich sąsiadów? Wypchany lis, nazywany także "Naćpanym lisem".
 • Rewelacyjne "Lisy" prowadzą w Bundeslidze

  Rewelacyjne "Lisy" prowadzą w Bundeslidze

  Fuechse Berlin z Bartłomiejem Jaszką w składzie wygrały szósty mecz z rzędu i bez straty punktu prowadzą w Bundeslidze. Reprezentant Polski zagrał bardzo dobre spotkanie
 • Bening i Moore do Oscara!

  Bening i Moore do Oscara!

  Gwiazdy filmu "The Kids Are All Right" - Annette Bening i Julianne Moore - mają spore szanse na nominację do Oscara. Wytwórnia Focus Features, która dystrybuuje obraz w reżyserii Lisy Cholodenko, wesprze kandydatury obydwu aktorek.
 • Polacy piłkarze ręczni na czele Bundesligi

  Polacy piłkarze ręczni na czele Bundesligi

  Drużyna Fuchse Berlin z Bartłomiejem Jaszką i Michałem Kubisztalem prowadzi w najsilniejszej lidze świata. "Lisy" sprawiły największą sensację sezonu pokonując we własnej hali THW Kiel 26:23
 • Jolie: Hakerka, złodziejka, wariatka

  Jolie: Hakerka, złodziejka, wariatka

  W tym tygodniu do naszych kin wchodzi "Salt", najnowszy film z udziałem Angeliny Jolie. W oczekiwaniu na to, czym tym razem zaskoczy najsłynniejsza obecnie aktorka na świecie, prześledziliśmy jej dotychczasowe dokonania na dużym ekranie.
 • Cicha, niepozorna, uwielbiana w Irlandii

  Cicha, niepozorna, uwielbiana w Irlandii

  "Hipnotyzująca muzyka" - zachwycał się "The Times". Irlandka Lisa Hannigan, która przez siedem lat śpiewała u boku Damiena Rice'a, dziś nie chce o nim rozmawiać. Albumem "Sea Sew" zaczęła nowy etap. Płyta spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem w ojczyźnie Lisy, teraz ukazała się w Polsce. Udało nam się spotkać i porozmawiać z artystką.
 • Lisy zaatakowały dzieci, on broni lisów

  Lisy zaatakowały dzieci, on broni lisów

  Znany z grupy Queen gitarzysta Brian May wywołała oburzenie, stając w obronie żyjących w Londynie lisów. W ostatnią sobotę (5 czerwca) dwa osobniki tego gatunku zaatakowały 9-miesięczne bliźniaczki.
 • Lisa śpiewa cicho. I pięknie

  Lisa śpiewa cicho. I pięknie

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "I Don't Know" irlandzkiej wokalistki Lisy Hannigan, znanej przede wszystkim z wieloletniej współpracy z Damienem Ricem.
 • The Sun: Wojciechowski chce kupić Leicester City

  "Polak poluje na lisy" - takim tytułem okrasił angielski "The Sun" wiadomość na temat możliwego przejęcia przez prezesa Polonii Warszawa, Józefa Wojciechowskiego klubu Leicester City, występującego obecnie w lidze Championship.

Filmy - Lisy (3)