Listy do M. 3

Artykuły - Listy do M. 3 (12)

 • "Listy do M. 3" obejrzało już ponad 3 miliony widzów

  "Listy do M. 3" obejrzało już ponad 3 miliony widzów

  "Listy do M. 3" Tomasza Koneckiego przekroczyły barierę 3 milionów widzów. Ostatni polski film, jakiemu się to udało, to "Quo Vadis" Jerzego Kawalerowicza z 2001 roku.
 • "Listy do M.3" największym kinowym hitem roku

  "Listy do M.3" największym kinowym hitem roku

  Już 2,5 mln widzów obejrzało w kinach "Listy do M.3". Oznacza to, że komedia Tomasza Koneckiego zdetronizowała "Botoks" (2,3 mln widzów) Patryka Vegi na szczycie rocznego zestawenia box office, stając się największym kinowym hitem 2017.
 • "Listy do M.3": Dwa miliony widzów w dwa tygodnie

  "Listy do M.3": Dwa miliony widzów w dwa tygodnie

  "Listy do M. 3" - najnowsza część popularnej serii romantyczno-świątecznych komedii TVN pobiła właśnie kolejny rekord! Po trzecim weekendzie na ekranach film przekroczył frekwencyjny pułap 2 milionów widzów i tym samym dołączył do wąskiego grona krajowych produkcji, którym - na przestrzeni ostatniej dekady - udała się ta sztuka.
 • "Listy do M. 3": Magdalena Różczka czaruje głosem

  "Listy do M. 3": Magdalena Różczka czaruje głosem

  W trzeciej części "Listów do M." Magdalena Różczka wygryzła Macieja Stuhra z funkcji prezentera popularnej stacji radiowej. "Zawsze chciałam pracować głosem, ale bardziej myślałam o dubbingowaniu" - przyznaje aktorka.
 • Gwiazdy "Listów do M.3" w "Milionerach"

  Gwiazdy "Listów do M.3" w "Milionerach"

  Gwiazdy "Listów do M.3" zagrają o milion złotych w świątecznych odcinkach "Milionerów".
 • "Listy do M. 3": Już milion widzów

  "Listy do M. 3": Już milion widzów

  "Listy do M. 3" - najnowsza część popularnej serii polskich komedii romantyczno-świątecznych osiągnęła nowy rekord! Po weekendzie premierowym produkcję tę zobaczyło blisko 800 000 widzów. Obecnie komedia w reżyserii Tomasza Koneckiego przekroczyła magiczny próg miliona widzów w zaledwie 7 dni.
 • "Listy do M. 3": Najlepsze otwarcie 2017

  "Listy do M. 3": Najlepsze otwarcie 2017

  "Listy do M.3" zobaczyło po pierwszym weekendzie łącznie z pokazami przedpremierowymi aż 775 817 widzów! Tym samym komedia w reżyserii Tomasza Koneckiego otrzymuje tytuł najlepszego wyniku otwarcia w 2017 roku oraz odnotowuje drugie najlepsze otwarcie w historii polskiego kina na przestrzeni ostatnich 30 lat - poinformował dystrybutor Kino Świat.
 • Katarzyna Zawadzka: Tu i teraz

  Katarzyna Zawadzka: Tu i teraz

  W obsadzie "Listów do M. 3" znalazła się wschodząca gwiazda aktorstwa, Katarzyna Zawadzka. Jej bohaterka Zuza stanie u progu wielkiej miłości. Prywatnie aktorka woli nie rozpamiętywać niezwykłych zdarzeń, których doświadczała w życiu, bo woli żyć tu i teraz.
 • "Listy do M. 3" [recenzja]: Brak pomysłu na święta

  "Listy do M. 3" [recenzja]: Brak pomysłu na święta

  Pierwsza część „Listów do M.” w reżyserii Mitji Okorna, odczytywana jako nasza odpowiedź na brytyjskie „To właśnie miłość”, w 2011 roku podbiła serca polskiej widowni. Nic dziwnego, że w 2015 roku doczekaliśmy się jej kontynuacji zrealizowanej przez Macieja Dejczera, a po jej dobrym przyjęciu - trzeciej części. Tym razem za kamerą stanął Tomasz Konecki, najbardziej znany ze swojej reżysersko-scenopisarskiej współpracy z Andrzejem Saramanowiczem. Niestety, po seansie „Listów do M. 3” wydaje się, że przegrał on na wielu frontach.
 • "Listy do M. 3": Gorące emocje przy mroźnej pogodzie

  "Listy do M. 3": Gorące emocje przy mroźnej pogodzie

  W piątek, 10 listopada, do kin wchodzi trzecia część "Listów do M.". Reżyser filmu, Tomasz Konecki, opowiada, czego możemy spodziewać się w nowej odsłonie kultowej serii romantycznej. Zdradza też, że praca na planie tej produkcji momentami była... koszmarem.

Zdjęcia - Listy do M. 3 (33)

Filmy - Listy do M. 3 (1)