Listy do M.

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Listy do M. (Film (2011) Reż.Mitja Okorn) ,

Artykuły - Listy do M. (12)

 • "Listy do M.": Wznowiono zdjęcia do czwartej części

  "Listy do M.": Wznowiono zdjęcia do czwartej części

  Pandemia Covid-19 pokrzyżowała plany filmowców na całym świecie. Konieczne było przerwanie zdjęć powstających właśnie produkcji, a premiery wielu z nich zostały przełożone w czasie na termin późniejszy. Również i zdjęcia do filmu "Listy do M. 4" musiały zostać przerwane. Teraz jego twórcy powrócili na plan i wszystko wskazuje na to, że film w reżyserii Patricka Yoki trafi do kin zgodnie z planem, czyli 4 listopada tego roku.
 • Piotr Adamczyk: Niektórzy widzowie nie wyobrażają sobie świąt bez "Listów do M."

  Piotr Adamczyk: Niektórzy widzowie nie wyobrażają sobie świąt bez "Listów do M."

  W czwartej części "Listów do M." będzie sporo momentów zabawnych, ale i skłaniających do refleksji. "Opowiemy, jak żyje się w czasach, gdzie z jednej strony walczymy ze znieczulicą, a z drugiej strony święta trochę na siłę każą nam się zbliżać do siebie" - mówi Piotr Adamczyk.
 • Roma Gąsiorowska: Pomysłów wciąż przybywa

  Roma Gąsiorowska: Pomysłów wciąż przybywa

  - Lubię wyzwania i role wymagające skrajnych emocji - przyznaje Roma Gąsiorowska, znana z ról w takich filmach, jak "Warsaw by Night", "Ki", "Między nami dobrze jest". Aktorka gra w serialu "Krew z krwi", pracuje na planie produkcji o gwieździe międzywojennego polskiego kina, Eugeniuszu Bodo. Niebawem zobaczymy ją też w kontynuacji kinowego przeboju "Listy do M".
 • Zrozum, kiedyś będziemy ich rodziną

  Zrozum, kiedyś będziemy ich rodziną

  - Ojej, co my teraz zrobimy?! Poszukajmy jakiegoś papieru - usłyszałam przestraszone głosy 8-letnich bliźniąt, dzieci mojego obecnego partnera, dochodzące z kuchni.
 • Małaszyński na planie teledysku

  Małaszyński na planie teledysku

  Co robi teraz Paweł Małaszyński, bohater takich filmów, jak "Listy do M.", "Skrzydlate świnie" czy "Katyń"? W przerwie pracy nad nowym serialem "Misja Afganistan", aktor czas spędza na planie nowego teledysku swego zespołu Cochise. W klipie występują Agnieszka Więdłocha ("M jak miłość") i Tomasz Schuchardt ("Chrzest").
 • "Listy do M.": Przebój roku!

  "Listy do M.": Przebój roku!

  "Listy do M." są najchętniej oglądaną produkcją tego roku. Tytuł obejrzało już 1 823 860 widzów - tym samym film zdetronizował komedię "Och, Karol 2", która z wynikiem ponad 1 700 000 widzów była liderem polskiego box office'u.
 • W ostatni weekend kina najwięcej zarobiły na komedii "Listy do M."

  W ostatni weekend kina najwięcej zarobiły na komedii "Listy do M."

  W ostatni weekend (02.12-04.12) najpopularniejszym filmem w polskich kinach okazała się ponownie polska komedia "Listy do M.", na którą wybrało się ponad 220 tys. widzów - podała Stopklatka.pl na podstawie danych Box Office. Na drugim miejscu pojawił się premierowy tytuł "Happy Feet: Tupot małych stóp 2", którego widownia wyniosła ok. 54,9 tys. osób.
 • "Listy do M." wciąż zachwycają!

  "Listy do M." wciąż zachwycają!

  Już prawie półtora miliona widzów obejrzało komedię romantyczną "Listy do M.". Tym samym film staje się przebojem tego sezonu. Tytułem zachwycony jest także producent kinowych hitów "Notting Hill" i "To właśnie miłość".
 • Maciej Stuhr: Wstydu nie ma

  Maciej Stuhr: Wstydu nie ma

  - Mitja Okorn, reżyser "Listów...", powiedział mi, że chce zrobić film, który będzie co roku puszczany na święta w telewizji. Ten argument absolutnie mnie przekonał - tłumaczy Maciej Stuhr, gwiazdor "Listów do M.", które 10 listopada trafią na ekrany polskich kin.
 • Dygant pobiła Adamczyka

  Dygant pobiła Adamczyka

  "Po prostu wzięłam i zamalowałam go prosto w twarz" - o bójce z Piotrem Adamczykiem opowiada Agnieszka Dygant. Do zdarzenia doszło wieczorem w podwarszawskim lesie. Czy Piotr Adamczyk doznał poważnych uszkodzeń?

Zdjęcia - Listy do M. (9)

 • film.interia.pl
  "Listy do M.": Odrodzenie polskiej komedii
 • film.interia.pl
  "Listy do M.": Odrodzenie polskiej komedii
 • film.interia.pl
  "Listy do M.": Odrodzenie polskiej komedii
 • film.interia.pl
  "Listy do M.": Odrodzenie polskiej komedii
 • film.interia.pl
  "Listy do M.": Odrodzenie polskiej komedii
 • film.interia.pl
  "Listy do M.": Odrodzenie polskiej komedii

Filmy - Listy do M. (3)