Lis

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
LIS ,

Artykuły - Lis (302)

 • Hanna Lis kończy 50 lat. Czego sobie życzy?

  Hanna Lis kończy 50 lat. Czego sobie życzy?

  - Szału nie będzie - żartuje Hanna Lis, gdy pytamy ją o to, jak będzie wyglądała feta z okazji 50. urodzin. Dziennikarka zdradza nam też, że brak hucznej imprezy to niejedyne, co różni tegoroczne urodziny od poprzednich.
 • Hanna Lis opowiedziała o swojej słabości

  Hanna Lis opowiedziała o swojej słabości

  Hanna Lis przez lata była dziennikarką polityczną i newsową. Popularność przyniosła jej rola prowadzącej "Teleexpressu", "Panoramy" i "Wiadomości".
 • Hanna Lis opowiedziała o swojej chorobie

  Hanna Lis opowiedziała o swojej chorobie

  Hanna Lis postanowiła opowiedzieć o wieloletniej walce z endometriozą, by pomóc innym kobietą w podobnej sytuacji.
 • Iga Lis zachwyca w białej sukni

  Iga Lis zachwyca w białej sukni

  Iga Lis jest córką pary dziennikarzy: Tomasza Lisa i Kingi Rusin. W tym roku skończyła 19 lat i nie wiadomo jeszcze, czym będzie zajmować się w przyszłości.
 • Pola Lis i jej kontrowersyjna fotka z wakacji

  Pola Lis i jej kontrowersyjna fotka z wakacji

  Kinga Rusin i Tomasz Lis byli małżeństwem przez 12 lat. Mają dwie, dorosłe już, córki: Igę i Polę, o których bywa głośno w mediach.
 • Kinga Rusin zabrała córki na wycieczkę

  Kinga Rusin zabrała córki na wycieczkę

  Nie od dziś wiadomo, że Kinga Rusin uwielbia podróżować. Instagram dziennikarki pełen jest zdjęć z dalszych i bliższych wojaży.
 • Polska zajmuje trzecie miejsce w eksporcie skór

  Polska zajmuje trzecie miejsce w eksporcie skór

  Według danych GUS-u z 2011 roku, z Polski wyeksportowano 5,7 miliona skór norek o wartości 132 milionów euro. W produkcji ich w Europie zajmujemy trzecie miejsce. Rocznie zabija się w Polsce ponad 5 milionów zwierząt na futra - głównie lisów, norek, jenotów i szynszyli. Obrońcy zwierząt sprzeciwiają się temu, organizując 25 listopada Ogólnopolski Dzień bez Futra. W Polsce jest tak od 1994 roku.
 • Myśliwi chcą zwiększyć liczebność zajęcy i kuropatw

  Myśliwi chcą zwiększyć liczebność zajęcy i kuropatw

  Zarząd Okręgu Polskiego Związku Łowieckiego w Olsztynie przygotował projekt odbudowania w regionie populacji zajęcy i kuropatw, co będzie się wiązało z odstrzałami niektórych drapieżników. Myśliwi zaczną na jesieni od kompleksowej inwentaryzacji zwierzyny.
 • "Naćpany lis" - najpopularniejszy mem Rosji

  "Naćpany lis" - najpopularniejszy mem Rosji

  Rosjanie także mają swoje własne internetowe memy, czyli twórczość internautów, która rozprzestrzenia się dzięki sieciom społecznościowym. Co zrobiło furorę w zeszłym roku u naszych wschodnich sąsiadów? Wypchany lis, nazywany także "Naćpanym lisem".
 • Hanna Lis za Magdę Mołek?

  Hanna Lis za Magdę Mołek?

  Kiedy Magda Mołek w jednym z programów potwierdziła, że spodziewa się dziecka, pojawiły się plotki, że kierownictwo stacji już szuka jej następczyni. Co ciekawe, mówi się o... Hannie Lis.

Filmy - Lis (10)