Lipiński

Artykuły - Lipiński (18)

 • Olga Lipińska pomoże Żebrowskiemu

  Olga Lipińska pomoże Żebrowskiemu

  Wie czego chce od życia. I jak mało kto potrafi te marzenia spełniać. Teraz pomoże mu niezwykła kobieta.
 • Jubileusz Marty Lipińskiej

  Jubileusz Marty Lipińskiej

  W Teatrze Współczesnym świętowano jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Marty Lipińskiej. Było to święto wyjątkowe, ponieważ przez pół wieku aktorka pozostała wierna Teatrowi Współczesnemu, na deskach którego debiutowała w roku 1963 rolą Iriny w "Trzech siostrach" w reżyserii Erwina Axera.
 • Marta Lipińska: 50 lat na scenie

  Marta Lipińska: 50 lat na scenie

  Już 3 marca wielki jubileusz 50-lecia pracy artystycznej jednej z najwybitniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek - Marty Lipińskiej. Wydarzenie jest tym bardziej niezwykłe, gdyż będzie to jednocześnie 50-lecie pracy aktorki w jednym teatrze - Teatrze Współczesnym w Warszawie.
 • Marta Lipińska- Biografia

  Polska aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna i radiowa. Urodzona 14 maja 1940 roku w Borysławiu.
 • Indios Bravos nagradza Jurka Owsiaka

  Indios Bravos nagradza Jurka Owsiaka

  W sobotę (6 listopada) startuje pierwszy w historii festiwal Indios Bravos Music Meeting, będący spotkaniem różnych muzycznych stylistyk i brzmień. Na scenie poznańskiej Areny zaprezentują się m.in. Lao Che, Armia, Tomek Lipiński, Renata Przemyk oraz gospodarze - Indios Bravos.
 • Wraca "Kabaret Olgi Lipińskiej"

  Wraca "Kabaret Olgi Lipińskiej"

  Po 5 latach wraca do TVP "Kabaret Olgi Lipińskiej"! Na razie zobaczymy jeden program, ale jest szansa, że powstaną też następne.
 • Olga Lipińska wraca... na wybory

  Olga Lipińska wraca... na wybory

  Po pięciu latach nieobecności Kabaret Olgi Lipińskiej wraca na antenę Telewizji Polskiej. Tylko na jeden wieczór.
 • Marta Lipińska kończy 70 lat

  Marta Lipińska kończy 70 lat

  Jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek, Marta Lipińska, znana widzom m.in. z roli Emilii Korczyńskiej w "Nad Niemnem", a radiosłuchaczom - jako Eliza z cyklu "Kocham pana, panie Sułku" - kończy w piątek, 14 maja, 70 lat.
 • Dokument o polskim rocku

  Dokument o polskim rocku

  Dokumentalny film o polskim rocku - "Beats of Freedom - Zew wolności" - trafi 12 marca na ekrany kin. Legendy rockowego podziemia - m.in. Muniek Staszczyk i Tomek Lipiński - dzielą się w nim wspomnieniami o muzyce, życiu i paranoicznej cenzurze.
 • Wraca kabaret Olgi Lipińskiej!

  Wraca kabaret Olgi Lipińskiej!

  Kabaret Olgi Lipńskiej powraca na telewizyjną antenę. Telewizja Kino Polska od połowy maja 2009 roku na swojej antenie rozpocznie emisję legendarnego kabaretu, który często bywał niewygodny dla władzy.