Lionel Messi

Artykuły - Lionel Messi (3434)

Filmy - Lionel Messi (56)

 • Lionel Messi otrzymał Krzyż św. Jerzego. Wideo

  Leo Messi, jako drugi piłkarz w historii po Jahanie Cruyffie, otrzymał Krzyż św. Jerzego - najwyższe odznaczenie w Katalonii. Jak ogłoszono, Messi został doceniony za wspaniałą karierę sportową, a przede wszystkim za pokorę, uczciwość i pomoc innym, wyrażaną przede wszystkim przez założoną przez piłkarza fundację wspierającą dzieci i młodzież, także dzieci chore na nowotwory.
 • Stan Casillasa po zawale stabilny. Otrzymał ogromne wsparcie. Wideo

  Iker Casillas powoli dochodzi do siebie po zawale serca, którego doświadczył w środę 1 maja. Hiszpański bramkarz wydał oświadczenie za pomocą social mediów, dziękując za wsparcie. Powrotu do zdrowia życzyli mu wszyscy - koledzy z drużyny, a także rywale.
 • Lionel Messi na czerwonym dywanie. Show inspirowane karierą gwiazdora. Wideo

  Słynny Cirque du Soleil przygotowuje widowisko inspirowane karierę Argentyńczyka Lionela Messiego. Przedstawienie "Messi 10" będzie miało premierę w październiku w Barcelonie, a następnie będzie pokazywane na całym świecie. Show jest wspólnym przedsięwzięciem Cirque du Soleil, PopArt Music i Sony Music. Messi oraz kilku jego kolegów z FC Barcelona wzięło udział w imprezie zapowiadającej to wydarzenie, która odbyła się na Camp Nou. Gwiazdor "Dumy Katalonii" zjawił się w towarzystwie żony Antonelli Roccuzzo. "Muszę przyznać, że gdy zdecydowałem się włączyć Messiego, nigdy nie myślałem, że dotrze tak daleko, Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Mamy najlepszego gracza na świecie i Cirque du Soleil, który jest liderem w swojej branży. To sensacyjny pomysł" - powiedział były prezydent Barcelony Joan Gaspart. Cirque du Soleil złożył już hołd gwiazdom muzyki takim jak Michael Jackson czy The Beatles, ale po raz pierwszy głównym bohaterem jest sportowiec.
 • Lionel Messi wróci do reprezentacji Argentyny? Wideo

  Trener Lionel Scaloni liczy na powrót Lionela Messiego do reprezentacji Argentyny. - Będziemy rozmawiać o jego powrocie do kadry w roku 2019 - przyznał selekcjoner Albicelestes. Dla trenera potęgi z Ameryki Południowej byłoby to znacznie wzmocnienie. - Każdy chciałby z nim pracować. Czy wróci? Jestem dobrej myśli - przyznał Lionel Scaloni.