link4

Artykuły - Link4 (44)

 • Mamy kod na 20% rabatu na OC i AC

  Mamy kod na 20% rabatu na OC i AC

  Rozpoczął się Black Friday w LINK4 i potrwa aż tydzień! Zniżki na ubezpieczenia OC i OC/AC sięgają aż do 20%, a mogą z nich skorzystać również ci, którym ubezpieczenie samochodu kończy się nawet za pół roku. Mamy kod zniżkowy!
 • Wyprzedaż OC i OC/AC, do 20% taniej

  Wyprzedaż OC i OC/AC, do 20% taniej

  Black Friday w LINK4 potrwa aż tydzień! Zniżki na ubezpieczenia OC i OC/AC będą sięgały aż do 20%, a będą mogli z nich skorzystać również ci, których ubezpieczenie kończy się nawet za pół roku.
 • Ryzyko nas zmobilizowało

  Ryzyko nas zmobilizowało

  W LINK4, zaryzykuję tezę, wygrywamy z koronawirusem. I to pod wieloma względami - mówi Patrycja Kotecka, członek Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeniowego LINK4 S.A. w rozmowie z Grażyną Raszkowską.
 • Patrycja Kotecka w zarządzie Link4

  Patrycja Kotecka w zarządzie Link4

  Dotychczasowa szefowa pionu marketingu Towarzystwa Ubezpieczeń Link4 Patrycja Kotecka została powołana do zarządu i dołączyła do prezes Agnieszki Wrońskiej oraz Katarzyny Wojdyły - poinformowała w komunikacie spółka.
 • W LINK4 sprzedaż jak symulator lotów

  W LINK4 sprzedaż jak symulator lotów

  - Klienci wracają do LINK4. Wiedzą, że zostaną przez nas uczciwie potraktowani - mówi Marlena Piekut, dyrektor Pionu Sprzedaży i Wsparcia Klienta Direct w LINK 4, która blisko 15 lat temu zaczynała w firmie na tzw. "słuchawce". W rozmowie z nami zdradza dlaczego LINK4 nie dzwoni do klientów w niedzielę i opowiada jakie cechy powinien posiadać sprzedawca idealny. Mówi też, dlaczego nie każda rozmowa musi zakończyć się sprzedażą polisy.
 • Złoty Laur "Super Biznesu" dla LINK4

  Złoty Laur "Super Biznesu" dla LINK4

  Polski ubezpieczyciel LINK4 uznany za najbardziej innowacyjną spółkę. Właśnie otrzymał Złoty Laur "Super Biznesu" za rozwiązanie telematyczne w ubezpieczeniach komunikacyjnych - "Bezpieczna jazda z LINK4" oraz "Kasa wraca".
 • Lampart Biznesu dla Link4

  Lampart Biznesu dla Link4

  Link4 otrzymał nagrodę Lamparta Biznesu. To ważne i prestiżowe wyróżnienie, bo przyznają je ludzie z branży.
 • W LINK4 Kasa Wraca - tego jeszcze nie było

  W LINK4 Kasa Wraca - tego jeszcze nie było

  Po raz pierwszy w Polsce dzięki bezpiecznej jeździe kierowca posiadający polisę komunikacyjną może otrzymać zwrot części wpłaconej składki. LINK4 wypłaci mu premię za każdy miesiąc bezpiecznej jazdy - wystarczy jeździć płynnie i trzymać się ograniczeń prędkości. Roczna premia może wynieść nawet 30 proc. wartości wpłaconej składki na ubezpieczenie. Polisy oparte o rozwiązania telematyczne są dostępne u agentów, przez telefon i internet.
 • Grupa PZU chce rosnąć poprzez przejęcia i rozwój organiczny

  Grupa PZU chce rosnąć poprzez przejęcia i rozwój organiczny

  Grupa PZU chce zwiększać udziały w rynku dzięki kolejnym przejęciom. Potencjalnych celów szuka głównie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Nie wyklucza także akwizycji na terenie Europy Zachodniej. Zakłada również wzrost organiczny, który zapewnić ma spółka Link 4. Nie rezygnuje przy tym z konsolidacji sektora bankowego. Będzie wspierać kapitałowo Alior Bank, którego jest głównym udziałowcem. Ubezpieczyciel przewiduje również efekty synergii pomiędzy spółkami. Dzięki nim klienci mają otrzymać lepszą i łatwiej dostępną ofertę.
 • Aplikacja ucząca bezpiecznej jazdy – czy to działa?

  Aplikacja ucząca bezpiecznej jazdy – czy to działa?

  Nieco ponad miesiąc temu wzięliśmy udział, wraz z klientami Link4 i innymi dziennikarzami, w rywalizacji, mającej wyłonić najbezpieczniej i najpłynniej jeżdżących kierowców. Przy okazji mieliśmy nauczyć się jak zmienić swoje złe przyzwyczajenia za kółkiem. Z jakim skutkiem?