liniowiec

Artykuły - Liniowiec (5)

 • Titanic II wypłynie na wody w 2022 roku

  Titanic II wypłynie na wody w 2022 roku

  ​Titanic II - replika oryginalnego Titanica - dokona dziewiczego rejsu w 2022 r.
 • Quantum of the Seas - najbardziej zaawansowany smartstatek świata

  Quantum of the Seas - najbardziej zaawansowany smartstatek świata

  Za ponad 1000 euro w 2015 roku będzie można wybrać się na rejs najbardziej zaawansowanym technologicznie wycieczkowcem świata - Quantum of the Seas. Na pokładzie drinka zrobi nam robot, co wieczór będziemy mogli rozkoszować się interaktywnym show prosto z Broadwayu.
 • Kaczyński: "O liniowcu" zapomnijcie

  Kaczyński: "O liniowcu" zapomnijcie

  "Nie jest możliwe, aby wprowadzić w Polsce podatek liniowy" - uważa Prezydent Lech Kaczyński. Podczas spotkania z inwestorami zapowiedział, że podatki będą obniżane, ale nie należy oczekiwać spektakularnych spadków.
 • Czy liniowcy zmniejszą podatek

  Podatnik za 2005 rok osiągnął wyłącznie dochody z działalności gospodarczej opodatkowanej 19-proc. podatkiem liniowym. Przed złożeniem PIT-36L za 2005 rok chce wpłacić organizacji pożytku publicznego kwotę nieprzekraczającą 1 proc. podatku należnego. Czy może zmniejszyć swój podatek o tę wpłatę?
 • VAT: PO-wrót liniowca

  VAT: PO-wrót liniowca

  Chociaż z powodu liniowca Platforma przegrała wybory, to jednak partia nie zamierza porzucić pomysłu wprowadzenia jednej, 15-proc. stawki podatkowej. Do końca stycznia PO przedstawi swoje propozycje zmian w ustawie vatowskiej. A są one rewolucyjne: jedna stawka 15 proc., pełne odliczenie podatku od pojazdów i paliw, ale także kasy fiskalne dla wszystkich.