linie lotnicze

Artykuły - Linie lotnicze (846)

Filmy - Linie lotnicze (18)

 • Przelećmy się na wycieczkę! Nowy sposób zwiedzania i ratunek dla linii lotniczych

  Firmy szukają nowych źródeł dochodów. Jednym z nich są podniebne wycieczki dla amatorów zwiedzania i latania w jednym. Rzekę Dniepr, Prypeć – miasto duchów, czy słynną elektrownię w Czarnobylu można zobaczyć z wysokości kilometra.
 • #Koronawirus: Linie lotnicze chcą mniejszych restrykcji w samolotach

  Sytuacja branży lotniczej w naszym kraju – biorąc pod uwagę dzisiejsze statystyki – odpowiada kryzysowi w sektorze światowym. Większość krajów, w tym również Polska, zamknęło swoje granice. Ruch lotniczy zmniejszył się więc aż o 80 proc. Wszystkie analizy pokazują, że jego odbudowa potrwa nie krócej niż 2-3 lata.
 • Uruchomiono most lotniczy Pekin - Warszawa

  Uroczystość powitania samolotu linii Air China na Lotnisku Chopina w Warszawie. Maszyna w rejsie inauguracyjnym z Pekinu wylądowała w Warszawie rano 21 września. W uroczystości wzięli udział m.in. dyrektor Lotniska Chopina Mariusz Szpikowski, Ambasador Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce Xu Jian i wiceprezes Air China Hou Xulun.
 • R. Baniak (MSP): Wynik LOT-u powyżej planu

  Restrukturyzacja LOT-u przebiega bez zakłóceń i przynosi efekty. Jak podkreśla Rafał Baniak, wiceminister skarbu państwa, w zeszłym roku polski przewoźnik z podstawowej działalności osiągnął wyższy niż zakładany zysk – na poziomie kilkudziesięciu milionów złotych. Proces uzdrawiania spółki ma się zakończyć w tym roku.