Limp Bizkit

Artykuły - Limp Bizkit (162)

 • Capital Of Rock: Rammstein puścił wrocławską scenę z dymem (relacja, zdjęcia)

  Capital Of Rock: Rammstein puścił wrocławską scenę z dymem (relacja, zdjęcia)

  W sobotę 27 sierpnia do Wrocławia ze wszystkich krańców Polski tłumnie przybyli fani ciężkiego, rockowego grania. W tym roku po raz pierwszy odbył się tam bowiem festiwal Capital Of Rock. To świeżak na imprezowej mapie naszego kraju, ale organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zafundowali fanom mocnego brzmienia prawdziwą muzyczną ucztę. Główną gwiazdą wydarzenia był legendarny niemiecki zespół Rammstein. Napisać, że dali świetny koncert, to jak nic nie napisać. Bo to nie był koncert, tylko genialny, niepowtarzalny spektakl! Ale zacznijmy od początku…
 • Limp Bizkit we Wrocławiu: Zbiornik z tlenem

  Limp Bizkit we Wrocławiu: Zbiornik z tlenem

  27 sierpnia w ramach Capital of Rock we Wrocławiu pojawi się grupa Limp Bizkit. Jakie oczekiwania mają Amerykanie wobec organizatorów?
 • Rammstein i Limp Bizkit we Wrocławiu: Nowy festiwal Capital Of Rock potwierdzony

  Rammstein i Limp Bizkit we Wrocławiu: Nowy festiwal Capital Of Rock potwierdzony

  To już potwierdzone! 27 sierpnia na Stadionie Wrocław odbędzie się nowy festiwal - Capital Of Rock. Gwiazdą imprezy będzie Rammstein, a zagrają także Limp Bizkit, Bullet for My Valentine i wrocławski OCN.
 • Czego słucha obóz władzy?

  Czego słucha obóz władzy?

  Nie jest łatwo dotrzeć do preferencji muzycznych polityków, no, chyba że tak, jak w przypadku Pawła Kukiza czy Liroya, wypowiadają się o swoich inspiracjach, przy okazji wydawania płyt. Sprawa robi się jeszcze trudniejsza, jeżeli interesujące nas osoby pełnią funkcje państwowe.
 • Fred Durst z zakazem wjazdu na Ukrainę

  Fred Durst z zakazem wjazdu na Ukrainę

  Lider Limp Bizkit został uznany przez wschodniego sąsiada Polski ma zagrażać bezpieczeństwu państwowemu. Zakaz będzie trwał pięć lat.
 • Limp Bizkit: Fred Durst chce mieć rosyjskie obywatelstwo

  Limp Bizkit: Fred Durst chce mieć rosyjskie obywatelstwo

  Lider amerykańskiej grupy Limp Bizkit, Fred Durst, wyjawił ostatnio, że chciałby mieć rosyjskie obywatelstwo.
 • Fred Durst: Pojednanie Axl Rose'a i Slasha to nasza zasługa

  Fred Durst: Pojednanie Axl Rose'a i Slasha to nasza zasługa

  W sierpniu wiadomość o końcu wojny pomiędzy dwoma artystami zelektryzowała fanów. Lider Limp Bizkit twierdzi, że bez jego zespołu nigdy by do tego nie doszło.
 • Romanse Freda Dursta

  Romanse Freda Dursta

  Lider Limp Bizkit znany jest z charakterystycznego głosu i ciętego języka. Trzeba przyznać, że wokalista miał również słabość do pięknych kobiet, gdyż tych przez jego życie przewinęło się naprawdę masa. Artysta 20 sierpnia 2015 roku kończy 45 lat.
 • Limp Bizkit pracuje nad nową płytą

  Limp Bizkit pracuje nad nową płytą

  7 czerwca amerykańska grupa Limp Bizkit zagra w Krakowie w Hali Wisły w ramach Rock In Summer. Tymczasem ekipa wokalisty Freda Dursta pracuje nad nowym materiałem.
 • Fred Durst pomylony z mordercą

  Fred Durst pomylony z mordercą

  Fred Durst bezlitosnym zabójcą? Tylko według agencji The Associated Press, która pomyliła lidera Limp Bizkit z milionerem Robertem Durstem.