Lilly Hates Roses

Artykuły - Lilly Hates Roses (6)

 • To koniec Lilly Hates Roses. Zastąpi go Atlvnta

  To koniec Lilly Hates Roses. Zastąpi go Atlvnta

  Kamil Durski i Kasia Golomska ogłosili utworzenie nowego projektu muzycznego o nazwie Atlvnta. Zastąpi on niedziałający od pewnego czasu zespół Lilly Hates Roses.
 • Slot Art 2017: Znamy szczegółowy program

  Slot Art 2017: Znamy szczegółowy program

  W dniach 4-8 lipca w kompleksie klasztornym Opactwa Cystersów w Lubiążu na Dolnym Śląsku odbędzie się jubileuszowa, 25. edycja Slot Art Festival. Poza koncertami odbędzie się mnóstwo warsztatów, spotkań i wydarzeń artystycznych.
 • Lilly Hates Roses gra The Smiths

  Lilly Hates Roses gra The Smiths

  Lilly Hates Roses rusza w nietuzinkową trasę, podczas której pragnie złożyć hołd długoletnim idolom - zespołowi The Smiths i ich legendarnej płycie "The Queen Is Dead".
 • Lilly Hates Roses: Technologia pozwoliła nam na zabawę formą (wywiad)

  Lilly Hates Roses: Technologia pozwoliła nam na zabawę formą (wywiad)

  Po wydaniu debiutanckiego albumu wzbudzili spore zainteresowanie i zgromadzili grupę wiernych fanów. Pracując nad drugą płytą, pozwolili sobie na eksperymenty, a efekt końcowy zaskoczył nawet ich samych. Z Kasią Golomską i Kamilem Durskim z duetu Lilly Hates Roses porozmawialiśmy m.in. o "Mokotowie", życiu w Warszawie i koncertach za granicą.
 • Rozmowy niekontrolowane, czyli najgorsze pytania do artystów

  Rozmowy niekontrolowane, czyli najgorsze pytania do artystów

  Są pytania, które na stałe przylgnęły do danego artysty. Są też takie, na które mimo że udzielono odpowiedzi kilkakrotnie, wciąż przewijają się w wywiadach. Czy Dawid Podsiadło nie jest zmęczony opowiadaniem o "X Factorze"? Czy Zbigniew Wodecki uwolni się kiedyś od "Pszczółki Mai"? Dlaczego artyści wciąż muszą tłumaczyć, skąd wzięła się ich nazwa? I jak na to wszystko reagują sami zainteresowani?
 • Recenzja Lilly Hates Roses "Mokotów": Bardzo słoneczna muzyka

  Recenzja Lilly Hates Roses "Mokotów": Bardzo słoneczna muzyka

  Lilly i Clark (Kasia i Kamil) mają doskonałe wyczucie rynku. Wdarli się wszędzie, gdzie się dało - na listy przebojów, do mediów, do klubów z uroczym, leciutkim i melodyjnym "Youth". Podobnych perełek na albumie "Mokotów" znalazło się kilka. A sam tytułowy "Mokotów" to idealny materiał na wakacyjną piosenkę samochodową. Wygląda na to, że Lily Hates Roses mają patent na przebój.