light

Artykuły - Light (133)

 • Produkty typu "light"... tuczą?

  Produkty typu "light"... tuczą?

  W teorii mają sprzyjać utrzymywaniu wagi, a nawet pomagać gubić zbędne kilogramy. Czy jednak rzeczywiści produkty light spełniają tę rolę i zmniejszają prawdopodobieństwo przybierania na wadze? Eksperci zalecają tu ostrożność.
 • LUG S.A. – rozpoczęcie inwestycji

  Zarząd LUG S.A. („Emitent”) powziął informację o rozpoczęciu przez spółkę zależną LUG Light Factory Sp. z o.o. realizacji projektu bazy laboratoryjno-rozwojowej z zespołem hal do produkcji elektroniki, usytuowanej docelowo w Nowym Kisielinie (okolice Zielonej Góry). W ramach realizacji tego projektu spółka zależna LUG Light Factory Sp. z o.o. podpisała 24 czerwca 2014 roku umowę z Generalnym Wykonawcą, firmą M&J sp. z o.o., na opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowę obiekt
 • O świcie z Unisonic (nowa płyta "Light Of Dawn")

  O świcie z Unisonic (nowa płyta "Light Of Dawn")

  Pochodząca z Niemiec, międzynarodowa supergrupa Unisonic nagrała drugi album.
 • Zawarcie istotnej umowy

  Zarząd Spółki LUG S.A. z siedzibą w Zielonej Górze ("Spółka", "Emitent") informuje, iż w dniu 30 stycznia 2014 roku spółka LUG Light Factory Sp. z o.o. (podmiot w 100% zależny od Emitenta) podpisała umowę na dostawę oświetlenia na budowę centralnego odcinka drugiej linii metra w Warszawie od stacji Rondo Daszyńskiego do stacji Dworzec Wileński. Informacje o drugiej stronie umowy oraz o wartości kontraktu zostały objęte klauzulą poufności. Na mocy zawartej umowy LUG Lig
 • "Wiedźmin" powalczy z "Dying Light"

  "Wiedźmin" powalczy z "Dying Light"

  190 mln zł będzie kosztować stworzenie gier komputerowych, które nasi producenci chcą wprowadzić do sprzedaży w 2014 r.
 • Orbis liderem rozwoju zgodnie z modelem "asset-light" na rynku hotelarskim w Polsce

  - Dobre wyniki osiągnięte przez Orbis w trzecim kwartale 2013 r. są odzwierciedleniem oznak ożywienia gospodarczego w Polsce, sygnalizowanych przez analityków finansowych i Główny Urząd Statystyczny. Jednak jest jeszcze zbyt wcześnie na ogłoszenie końca spowolnienia gospodarczego w kraju. Z uwagi na wciąż niestabilną sytuację ekonomiczną nadal z uwagą obserwujemy trendy rynkowe i zachowania klientów, by przygotować plany działań na wypadek negatywnych scenariuszy.- powiedział Laurent Picheral komentując wyniki spółki w 3 kwartale 2013 r.
 • Ephel Duath: Szczegóły albumu "Hemmed By Light, Shaped By Darkness"

  Ephel Duath: Szczegóły albumu "Hemmed By Light, Shaped By Darkness"

  Niegdyś włoski, dziś międzynarodowy kolektyw Ephel Duath ujawnił szczegóły nowej płyty "Hemmed By Light, Shaped By Darkness".
 • Linkin Park czeka na światło (nowy utwór "A Light That Never Comes")

  Linkin Park czeka na światło (nowy utwór "A Light That Never Comes")

  Utwór "A Light That Never Comes" zapowiada najnowszą płytę grupy Linkin Park. Zawierający remiksy utworów formacji album "Recharged" ma się ukazać pod koniec października.
 • Fates Warning w nowym świetle (nowa płyta)

  Fates Warning w nowym świetle (nowa płyta)

  Klasycy progresywnego metalu z amerykańskiej formacji Fates Warning ujawnili szczegóły nowej płyty "Darkness In A New Light".
 • The Moth Gatherer przed premierą

  The Moth Gatherer przed premierą

  Progresywno-eksperymentalna grupa The Moth Gatherer ze Szwecji wyda 16 kwietnia album "A Bright Celestial Light".