Liga Narodów

Artykuły - Liga Narodów (114)

Filmy - Liga Narodów (20)

 • Liga Narodów. Rozlosowano grupy drugiego sezonu. Wideo

  We wtorek w Amsterdamie rozlosowano grupy drugiego sezonu Ligi Narodów. Reprezentacja Polski zagra z Holandią, Włochami, a także Bośnią i Hercegowiną.
 • Pauleta przed finałem Ligi Narodów Portugalia - Holandia. Wideo

  Pedro Pauleta, były znakomity napastnik, przed finałem Ligi Narodów: Ronaldo może zdecydować o wyniku w każdej chwili. Portugalia jet faworytem przed finałem Ligi Narodów z Holandią? - W finale nie ma faworyta. Spotykają się bowiem dwie wielkie ekipy, które mają znakomitych zawodników, o znakomitych umiejętnościach. Choć, oczywiście, mam nadzieję, że Portugalia wygra; że nasza publiczność poprowadzi drużynę do zwycięstwa. Ale na pewno będzie trudno, jak w każdym finale. Tym bardziej, że Holandia wydaje się piekielnie mocna. Cristano Ronaldo znowu może rozstrzygnąć losy meczu, jak w półfinale, kiedy strzelił Szwajcarom hat-tricka? - Mam nadzieję, że cała drużyna spisze się na tyle dobrze, żeby wygrać tę Ligę Narodów i że kibice też się do tego przyczynią, ale nie ulega wątpliwości, że Cristiano Ronaldo, jak prawdziwy kapitan, może przesądzić o wyniku w każdym momencie. Na to też liczymy. Ale przyzna pan, że pojedynek Ronalda z Van Dijkiem, znakomicie prezentującym się w tym sezonie, może być pasjonujący? - To prawda, naprzeciwko stanie świetny obrońca, który ma za sobą bardzo dobry sezon, ale Ronaldo to jednak Ronaldo…
 • Liga Narodów. Ruben Dias przed finałem o kadrze Holandii i roli Cristiana Ronalda. Wideo

  W finale pierwszej edycji Ligi Narodów UEFA zmierzą się Portugalczycy i Holendrzy. O rywalach i roli Cristiana Ronalda w drużynie Portugalii na konferencji prasowej wypowiedział się Ruben Dias.
 • Liga Narodów. Shaqiri i Bernardo Silva o Ronaldo. "To nie był jego najlepszy mecz". Wideo

  Cristiano Ronaldo ustrzelił hat-tricka w półfinale Ligi Narodów. Portugalia pokonała Szwajcarię 3-1. Po meczu Xherdan Shaqiri stwierdził jednak, że nie był to najlepszy mecz piłkarza Juventusu. Innego zdania był kolega Cristiano, Bernardo Silva.