Liga MIstrzów UEFA

Artykuły - Liga MIstrzów UEFA (6)

 • Liga Mistrzów: Atletico Madryt - Borussia Dortmund 2-0, rekord Łukasza Piszczka

  Liga Mistrzów: Atletico Madryt - Borussia Dortmund 2-0, rekord Łukasza Piszczka

  Atletico Madryt wzięło rewanż na Borussii Dortmund za klęskę 0-4 w Niemczech i pokonało na Wanda Metropolitano zadziwiająco bezradnych rywali 2-0 (1-0) po bramkach Saula Nigueza i Antoine Griezmanna. Obie ekipy przewodzą grupie A i są blisko awansu do fazy pucharowej. W Madrycie rekord występów w barwach BVB w rozgrywkach Ligi Mistrzów wyrównał Łukasz Piszczek.
 • Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA pozostają na platformie nc+

  Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA pozostają na platformie nc+

  Dzięki współpracy z Telewizją Polsat wszystkie mecze najbliższego sezonu piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA oraz mecze Ligi Europy UEFA będą dostępne dla abonentów nc+. Transmisje spotkań będą realizowane za pośrednictwem kanałów Telewizji Polsat, do których platforma nc+ nabyła prawa do dystrybucji. Abonenci nc+ posiadający kanał CANAL+ zobaczą wszystkie mecze tych prestiżowych rozgrywek bez dodatkowych opłat do końca roku.
 • Liga Mistrzów UEFA przez trzy kolejne sezony na wyłączność w nc+

  Liga Mistrzów UEFA przez trzy kolejne sezony na wyłączność w nc+

  Na ostatniej prostej przed wielkim finałem tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, kibice piłki nożnej otrzymali ważną informację dotyczącą przyszłości. Począwszy od sezonu 2015/2016, przez trzy kolejne lata, mecze Ligi Mistrzów UEFA będą w Polsce transmitowane na wyłączność w kanałach sportowych platformy nc+.
 • Liga Mistrzów UEFA w TVP1 i TVP Sport

  Liga Mistrzów UEFA w TVP1 i TVP Sport

  Telewizja Polska nabyła prawa do pokazywania piłkarskiej Ligi Mistrzów przez 3 najbliższe sezony - 2012/2013, 2013/2014 i 2014/2015. Na mocy umowy z ITI w każdym sezonie na antenie TVP1 i na stronie internetowej telewizji będzie można obejrzeć 18 spotkań cieszących się olbrzymim zainteresowaniem elitarnych rozgrywek - ostatnią rundę kwalifikacyjną Ligi Mistrzów, sześć kolejek fazy grupowej, po dwa mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe, finał, a także mecz o Superpuchar Europy.
 • Zawarcie umowy licencyjnej dla transmisji Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europejskiej.

  Raport bieżący nr 86/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd TVN S.A. (dalej "Spółka") informuje, że ITI Neovision Sp. z o.o. ("ITI Neovision"), spółka zależna od TVN S.A., zawarła na warunkach rynkowych umowę licencyjną z Union des Associations Européennes de Football ("UEFA"). Zgodnie z umową ITI Neovision nabył prawa do transmisji Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej UEFA w kanałach sportowych platf
 • Finał LM: Ogromna pasja i niewiarygodne zyski

  Finał LM: Ogromna pasja i niewiarygodne zyski

  W sobotnią noc, podczas Finału Ligi Mistrzów UEFA, dwa najlepsze kluby piłkarskie świata będą walczyły o zawrotną sumę ponad 120 milionów euro - wynika z najnowszego badania zleconego przez firmę MasterCard. Badanie przeprowadzone w imieniu Oficjalnego Sponsora Ligi Mistrzów UEFA prognozuje również, że dla całej gospodarki europejskiej finałowy mecz będzie wart ponad 351,5 miliona euro.