lifting

Artykuły - Lifting (60)

Filmy - Lifting (3)

  • Brazylijski lifting pośladków umożliwia powiększenie i wymodelowanie tej części ciała przy wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej

    Moda na bardzo szczupłe ciało powoli przemija. Dzisiaj ideał kobiety to sylwetka klepsydry z pełnym biustem, wyraźną talią oraz okrągłymi i jędrnymi pośladkami. Do gabinetów medycyny estetycznej zgłasza się coraz więcej pań, które chcą wymodelować tę część ciała poprzez przeszczepienie własnej tkanki tłuszczowej na przykład z talii czy ud. Krągłe pośladki z dumą prezentują gwiazdy uważane w świecie show-biznesu za najseksowniejsze, m.in. Jennifer Lopez, Carmen Electra, Monica Bellucci czy Beyoncé. – Ostatnio temat pośladków jest na fali, coraz więcej osób myśli o tym, żeby mieć kształtną pupę i coraz otwarciej o tym mówi. Być może jest to też zasługa sióstr Kardashian, które otworzyły ten temat i przekazały go dalej. Wydaje mi się, że może być to sygnał, że mogą być nowe kanony piękna nawet. Te krągłości, które kiedyś były cenione, wracają do łask. Będzie większy biust, wymodelowana pupa i to wszystko ma tworzyć taki bardziej harmonijny wizerunek – mówi dr n. med. Piotr Osuch, chirurg plastyczny.
  • Cudowna metoda na odmłodzenie skóry szyi?

    Szyja nie kłamie – i w brutalnie szczery sposób zdradza wiek kobiety! Wiele z nas szuka skutecznego sposobu na ujędrnienie zwiotczałej skóry szyi i pozbycie się zmarszczek w tym newralgicznym rejonie. Z pomocą kobietom (ale i mężczyznom dbającym o swój wygląd) spieszą najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej. W Stanach Zjednoczonych niedawno opatentowano technologię, która wykorzystuje ultradźwięki i energię fal radiowych do podgrzewania głębokich warstw skóry, co powoduje obkurczenie się tkanek i ich powrót do pierwotnego kształtu, a także stymuluje produkcję włókien kolagenu i elastyny. Zabiegi przeprowadzane za pomocą urządzenia Ultra Neck Lift cieszą się coraz większą popularnością. Nie wiążą się z interwencją chirurgiczną - i nie są bolesne. Rezultat, jak zapewnia twórca urządzenia dr Simon Ourian, to ujędrniona, napięta skóra szyi i wyraźniej zarysowana linia szczęki. Efekt ten utrzymuje się nawet do 5 lat po zabiegu! Dermatolodzy przypominają, że równie ważne jest wcześniejsze zapobieganie ubytkom kolagenu w skórze. Proste działania profilaktyczne - jak rezygnacja z palenia papierosów i ekspozycji na słońce, a także odpowiednia ilość snu w ciągu doby - mogą przedłużyć młodość naszej szyi.
  • Dziewczyny chcą być ładne i zgrabne

    Potrzeby kobiet przez lata i wieki się nie zmieniają - mówi chirurg plastyczny, dr Maciej Charaziński. Najczęściej kobiety poprawiają sobie biust, usta, nos i powieki, a także wyszczuplają ciało i odmładzają twarz.