Lidia Popiel

Artykuły - Lidia Popiel (12)

 • Lidia Popiel: Moje siwe włosy są symbolem

  Lidia Popiel: Moje siwe włosy są symbolem

  Znana fotografka Lidia Popiel, choć kiedyś farbowała włosy, dziś - mimo siwizny - już tego nie robi. Co więcej, przekonuje, że jej siwe włosy są dla niej symbolem wolności, o którą w dzisiejszym świecie pełnym presji jest jeszcze trudniej zawalczyć...
 • Lidia Popiel o swoim wieku: Staram się go nie ukrywać

  Lidia Popiel o swoim wieku: Staram się go nie ukrywać

  - Staram się tego nie ukrywać - tak o swoim wieku mówi Lidia Popiel. Znana fotografka właśnie skończyła 60 lat. Z tej okazji nie planuje nic szalonego, urodziny wyprawia wtedy, kiedy ma na to ochotę - nawet co pół roku - a o siebie dba profilaktycznie.
 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.
 • WAMI "Wild Woman": Lidia Popiel matką nastoletniego Iggy'ego

  WAMI "Wild Woman": Lidia Popiel matką nastoletniego Iggy'ego

  W teledysku hardrockowej supergrupy WAMI matkę nastoletniego gitarzysty Iggy'ego Gwadery zagrała fotografka Lidia Popiel, prywatnie żona Bogusława Lindy. Wideo możecie zobaczyć poniżej.
 • 7 wcieleń Euphorii

  7 wcieleń Euphorii

  Perfumy Euphoria Calvin Klein są kultowym zapachem marki. Od siedmiu lat odnoszą sukcesy na całym świecie. W Polsce również znajdują rzesze wielbicieli. Co sześć i pół minuty sprzedaje się jeden flakon zapachu z linii Euphoria.
 • Związki gwiazd "Paradoksu"

  Związki gwiazd "Paradoksu"

  Gwiazdy serialu "Paradoks" - Bogusław Linda i Arkadiusz Jakubik, czyli podinspektor Marek Kaszowski i prokurator Bohdan Sobecki - to aktorzy, którzy od lat tworzą ze swoimi partnerkami... artystyczne związki. Sztuka obecna jest w ich życiu niemal bez przerwy.
 • Ubiorem definiuję siebie

  Ubiorem definiuję siebie

  W czasach pustych półek i wieszaków, zamkniętych granic, bazarowych poszukiwań, braku "sieciówek", galerii handlowych i outletów, internetu, kolorowej prasy i kanałów telewizyjnych poświęconych modzie nadążanie za nią było zajęciem trudnym i czasochłonnym. Jak wspomina fotografka i modelka Lidia Popiel, był to również okres niezwykłej kreatywności Polek, które tworząc oryginalne stroje, na swój sposób walczyły z ponurą rzeczywistością.
 • Kulinarne show z gwiazdami

  Kulinarne show z gwiazdami

  Hanna Bakuła, Weronika Marczuk, Lidia Popiel, Piotr Najsztub, Michał Piróg i Przemysław Saleta to tylko niektóre z gwiazd pierwszego teleturnieju kulinarnego w Polsce. Wyprodukowany przez Kuchnię.tv program na antenie pojawi się już od października.
 • "Znamy wszystkie kobiece oblicza"

  "Znamy wszystkie kobiece oblicza"

  Nieprzypadkowo, bo 8 marca w Dniu Kobiet, stacja Polsat Cafe zorganizowała swoją konferencję prasową. W spotkaniu wzięły udział m.in. Agnieszka Popielewicz, Lidia Popiel, Dorota Chotecka, Paulina Młynarska, Justyna Steczkowska i Ewa Pacuła.
 • Piękna i macho

  Piękna i macho

  Plotki o kryzysie w małżeństwie Lidii Popiel (49) i Bogusława Lindy (56) znów wróciły. Oni ich nie dementują.

Filmy - Lidia Popiel (3)