Liam Neeson

Synonimy:
Neeson Liam,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Liam Neeson (50)

 • Liam Neeson: Romantyczne oblicze ekranowego twardziela

  Liam Neeson: Romantyczne oblicze ekranowego twardziela

  Nawet najwięksi filmowi twardziele wiedzą, że zaczynać wszystko od nowa… można tylko w słonecznej Toskanii. Liam Neeson tym razem w czarującej, komediowej odsłonie rzuca wszystko, by poza włoskim słońcem, najlepszym risotto i lokalnym winem, znaleźć również szczęście. „Włoskie wakacje” trafia na ekrany kin już 7 sierpnia.
 • Fani wściekli na Liama Neesona. Znany aktor rasistą?

  Fani wściekli na Liama Neesona. Znany aktor rasistą?

  Podczas wywiadu dla brytyjskiego "The Independent" przy okazji promocji swojego najnowszego filmu "Cold Pursuit", Liam Neeson podzielił się dramatyczną historią ze swojej przeszłości. Nie spodziewał się, że reakcje na nią będą tak skrajnie negatywne.
 • Liam Neeson opowiada o "Cudzie nad Wisłą"

  Liam Neeson opowiada o "Cudzie nad Wisłą"

  Liam Neeson, znany m.in. z głównej roli w "Liście Schindlera", wystąpił w spocie przygotowanym przez Polską Fundację Narodową, który ma przybliżyć opinii publicznej w USA i krajach Europy Zachodniej historię i znaczenie Bitwy Warszawskiej z1920 roku.
 • Gwiazdy "Obecności" z Liamem Neesonem

  Gwiazdy "Obecności" z Liamem Neesonem

  Vera Farmiga i Patrick Wilson zagrają u boku Liama Neesona w thrillerze akcji "The Commuter". Film reżyseruje twórca "Non-stop" i "183 metrów strachu", Jaume Collet-Serra.
 • Liam Neeson: Byłem już jednym z najseksowniejszych

  Liam Neeson: Byłem już jednym z najseksowniejszych

  Ten popularny aktor jest przykładem, że nawet po 60-tce można zostać bohaterem kina akcji. Liam Neeson zdradza, co skłoniło go do gry w filmach i komu przeszkadzał jego... wzrost.
 • Liam Neeson: Superheros kina akcji

  Liam Neeson: Superheros kina akcji

  "Nocy pościg" to kino sensacyjne według sprawdzonej receptury: zmęczony życiem gangster pragnie zapomnienia, lecz los zmusza go do działania. Czy ocali syna przed śmiercią z ręki mafijnego bossa? W roli głównej występuje Liam Neeson. Polscy widzowie zobaczą film już w najbliższy piątek, 17 kwietnia.
 • Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

  Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

  "Bardzo miło wspominam czas spędzony w Waszym kraju i mam do Was duży sentyment" - mówi Liam Neeson w rozmowie z RMF FM. Popularny aktor opowiada o nowej, trzeciej już części filmu "Uprowadzona", o roli Oscara Schindlera w produkcji Stevena Spielberga oraz o swym zachwycie nad "Idą".
 • Liam Neeson: Kocham "Idę"

  Liam Neeson: Kocham "Idę"

  - Kocham "Idę", to dla mnie najlepszy film tego roku. Uwielbiam go i namówiłem już wiele osób, by go obejrzały" - mówi w specjalnej rozmowie z RMF FM Liam Neeson.
 • Szuka zbawienia, a przyciąga same kłopoty! Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  Szuka zbawienia, a przyciąga same kłopoty! Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  "Mam słabość do samotnych bohaterów. Męskich i tajemniczych" - mówi Liam Neeson i otwarcie przyznaje się do zaczytywania skandynawskimi kryminałami. 3 października nominowanego do Oscara i trzech Złotych Globów aktora zobaczymy w thrillerze "Krocząc wśród cieni"; w historii, która mimo amerykańskiego rodowodu, z pewnością zadowoli wszystkich miłośników mrocznej prozy z regionów Szwecji i Norwegii.

Zdjęcia - Liam Neeson (11)

 • film.interia.pl
  Liam Neeson: Spokojny Irlandczyk
 • film.interia.pl
  Liam Neeson: Spokojny Irlandczyk
 • film.interia.pl
  Liam Neeson: Spokojny Irlandczyk
 • film.interia.pl
  Liam Neeson: Spokojny Irlandczyk
 • film.interia.pl
  Liam Neeson: Spokojny Irlandczyk
 • film.interia.pl
  Liam Neeson: Spokojny Irlandczyk

Filmy - Liam Neeson (7)