Film - Liam Hemsworth

Artykuły - Liam Hemsworth (9)

 • Liam Hemsworth: Brat

  Liam Hemsworth: Brat

  "Jest przystojny, charyzmatyczny i posiada iście magnetyczny urok osobisty" - mówiła o nim producentka jednego z filmów. Australijski gwiazdor Liam Hemsworth, młodszy brat dużo bardziej znanego Chrisa, obchodzi właśnie 30. urodziny. Z tej okazji przypominamy najważniejsze ekranowe kreacje aktora.
 • Miley Cyrus o powodach rozstania z Liamem Hemsworthem

  Miley Cyrus o powodach rozstania z Liamem Hemsworthem

  Miley Cyrus postanowiła uciąć medialne plotki dotyczące powodów jej rozstania z Liamem Hemsworthem. Wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych szczery komentarz odnoszący się "rozwodowych sensacji".
 • Miley Cyrus i Liam Hemsworth w separacji. Aktor komentuje

  Miley Cyrus i Liam Hemsworth w separacji. Aktor komentuje

  Jakiś czas temu informowaliśmy, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth zdecydowali się na separację. Małżeństwo kilka miesięcy po ślubie powiadomiło fanów o rozstaniu. Aktor postanowił skomentować te doniesienia na swoim profilu w mediach społecznościowych
 • Koniec małżeństwa Miley Cyrus i Liama Hemswortha?

  Koniec małżeństwa Miley Cyrus i Liama Hemswortha?

  To koniec związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha? Czyżby plotki o rozstaniu pary, która wzięła ślub zaledwie kilka miesięcy temu po latach burzliwego związku, okazały się prawdą? Wszystko na to wskazuje.
 • Liam Hemsworth najseksowniejszym weganem

  Liam Hemsworth najseksowniejszym weganem

  Australijski aktor Liam Hemsworth został wybrany najseksowniejszym weganem wśród gwiazd. To wyróżnienie przyznała mu PETA, znana organizacja walcząca o prawa zwierząt.
 • Hemsworth zagra Snowdena?

  Hemsworth zagra Snowdena?

  Reżyser Philip Noyce ("Salt") przymierza się do realizacji thrillera o polowaniu na Edwarda Snowdena. W roli głównej miałby wystąpić Liam Hemsworth ("Igrzyska śmierci").
 • Liam Hemsworth przedłuża wakacje

  Liam Hemsworth przedłuża wakacje

  Liam Hemsworth odwołał udział w premierze swego najnowszego filmu "Empire State", która zaplanowana jest na 18 marca, prowokując kolejne spekulacje na temat domniemanego rozstania z Miley Cyrus.
 • Miley Cyrus zaręczona!

  Miley Cyrus zaręczona!

  Po trzech latach w związku Liam Hemsworth, gwiazda "Igrzysk śmierci", postanowił poprosić o rękę aktorkę Miley Cyrus. Choć serialowa Hannah Montana ma zaledwie 19 lat, nie miała żadnych wątpliwości i od razu się zgodziła.
 • Ford, Oldman, Hemsworth i "Paranoja"

  Ford, Oldman, Hemsworth i "Paranoja"

  "Paranoja" jest najnowszym filmem Roberta Luketica, w którym jedną z głównych ról zagra Liam Hemsworth, znany z tegorocznego hitu "Igrzyska śmierci". Udział w projekcie rozważają również Gary Oldman i Harrison Ford.

Zdjęcia - Liam Hemsworth (2)