Liam

Artykuły - Liam (168)

 • Liam Neeson: Kocham "Idę"

  Liam Neeson: Kocham "Idę"

  - Kocham "Idę", to dla mnie najlepszy film tego roku. Uwielbiam go i namówiłem już wiele osób, by go obejrzały" - mówi w specjalnej rozmowie z RMF FM Liam Neeson.
 • Szuka zbawienia, a przyciąga same kłopoty! Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  Szuka zbawienia, a przyciąga same kłopoty! Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  "Mam słabość do samotnych bohaterów. Męskich i tajemniczych" - mówi Liam Neeson i otwarcie przyznaje się do zaczytywania skandynawskimi kryminałami. 3 października nominowanego do Oscara i trzech Złotych Globów aktora zobaczymy w thrillerze "Krocząc wśród cieni"; w historii, która mimo amerykańskiego rodowodu, z pewnością zadowoli wszystkich miłośników mrocznej prozy z regionów Szwecji i Norwegii.
 • Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  3 października na ekrany polskich kin wejdzie "Krocząc wśród cieni" (A Walk Among the Tombstones) - elektryzujący thriller Scotta Franka, scenarzysty hitów "Raport mniejszości" i "Wolverine".
 • Wokalista One Direction "przytył"

  Wokalista One Direction "przytył"

  Znany z boysbandu One Direction piosenkarz Liam Payne został skrytykowany za rzekomą nadwagę.
 • Liam Gallagher przyznał się do zdrady

  Liam Gallagher przyznał się do zdrady

  Były wokalista Oasis, obecny frontman Beady Eye Liam Gallagher (41 l.) rozwodzi się z żoną Nicole Appleton (39 l.). Według dokumentów muzyk przyznał się do zdrady.
 • Liam Neeson abstynentem

  Liam Neeson abstynentem

  Irlandzki aktor Liam Neeson został abstynentem, kiedy zorientował się, że po śmierci żony Natashy Richardson przestał kontrolować alkoholowy nałóg.
 • Theo James: Nowy... Liam Hemsworth

  Theo James: Nowy... Liam Hemsworth

  29-letni Theo James zapowiada się na nowego Liama Hemswortha. Aktor niebawem pojawi się na dużym ekranie jako tajemniczy Cztery w adaptacji bestsellerowej powieści Veronici Roth "Niezgodna".
 • Liam Neeson: Jak został gwiazdą kina akcji?

  Liam Neeson: Jak został gwiazdą kina akcji?

  Ten postawny Brytyjczyk kiedyś był bokserem, później aktorem dramatycznym, a teraz specjalizuje się w kinie akcji. W swoim najnowszym filmie zatytułowanym "Non-Stop" Liam Neeson wciela się w agenta federalnego, który musi uratować załogę samolotu opanowanego przez terrorystów.
 • Ale lot. Liam Neeson kontra terrorysta

  Ale lot. Liam Neeson kontra terrorysta

  Gwiazdy Hollywood Julianne Moore i Liam Neeson zagrali razem w thrillerze "Non-Stop". Akcja filmu toczy się na pokładzie samolotu, a Neeson musi powstrzymać szantażystę, który do czasu zakończenia podróży może zabić wielu pasażerów.
 • Idiotyczne zachowanie gwiazdora One Direction

  Idiotyczne zachowanie gwiazdora One Direction

  Wokalista Liam Payne z grupy One Direction przeprosił fanów za nieodpowiedzialne zachowanie. 20-latek został sfotografowany stojąc na krawędzi wieżowca w Londynie.