LGBT

Artykuły - LGBT (34)

Filmy - LGBT (18)

 • Szumlewicz: Politycy prawicy ekscytują się gejami i lesbijkami

  „Wielotysięczna Parada Równości przeszła ulicami Warszawy. Podobne parady są planowane w innych polskich miastach. Większość parad ma tak naprawdę takie same hasła - hasła równości, różnorodności. Te parady są pokojowe, są otwarte, są radosne, są różnorodne, a mimo to coś obozowi rządzącemu się nie podoba. Tak naprawdę nie byłoby dyskusji o paradach równości, gdyby nie to, że polska prawica jakoś seksem homoseksualnym się fascynuje, jakoś się nim ekscytuje” – komentuje publicysta Piotr Szumlewicz.
 • Szumlewicz: Prawo i Sprawiedliwość ma obsesję na punkcie seksu

  „Prawo i Sprawiedliwość ma obsesję na punkcie seksu, szczególnie na punkcie seksu osób tej samej płci, i na punkcie masturbacji. Seks ostatnio stał się jednym z głównych tematów kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego PiSu. Jarosław Kaczyński zdaje się mieć pełną wiedzę na temat życia seksualnego i na temat seksualności młodych ludzi” – komentuje publicysta Piotr Szumlewicz.
 • "Standardy wyglądają coraz gorzej w naszym kraju". R. Biedroń oburzony słowami szefa MON o "sodomitach" w Poznaniu

  Gdyby którykolwiek z moich zastępców, czyli pełniących funkcje polityczne użył takich słów to bym go zdymisjonował, bo takie są standardy w Europie – powiedział prezydent Słupska Robert Biedroń. Odniósł się w ten sposób do wypowiedzi szefa MON Mariusza Błaszczaka, który nazwał uczestników Marszu Równości w Poznaniu sodomitami. (TVN24/x-news)
 • Andrzej Piaseczny wciąż budzi kontrowersje

  Ostatnimi czasy ponownie opinia publiczna zainteresowała się orientacją seksualną znanego piosenkarza.