LG OLED TV

Artykuły - LG OLED TV (8)

 • ​LG OLED TV 8K na IFA 2019

  ​LG OLED TV 8K na IFA 2019

  Firma LG wprowadza na rynek pierwszy telewizor OLED 8K. Czy to faktycznie rewolucja?
 • Nadchodzą giętkie i dwustronne OLED-y

  Nadchodzą giętkie i dwustronne OLED-y

  Na targach IFA 2015 w Berlinie, największej imprezie technologicznej Europy, prezentowane są nie tylko produkty, które już wkrótce trafią do sprzedaży, ale i koncepty wskazujące kierunek rozwoju technologii na najbliższe lata. Za taki należy uznać ultracienki telewizor LG o grubości 0,97 mm, który będzie można powiesić na ścianie jak tapetę.
 • LG OLED zdobiony kryształami Swarovskiego

  LG OLED zdobiony kryształami Swarovskiego

  Na polskim rynku debiutuje właśnie najnowsze dzieło firmy LG Electronics, która we współpracy z producentem kryształów, stworzyła jedyny w swoim rodzaju telewizor z zakrzywionym ekran OLED, którego podstawa została ozdobiona kryształami Swarovskiego.
 • LG OLED TV z 460 kryształami Swarovskiego

  LG OLED TV z 460 kryształami Swarovskiego

  LG zabierze na targi IFA telewizor OLED ozdobiony 460 kryształami Swarovskiego – donosi Engadget. Później trafi on do sprzedaży w Europie.
 • LG chce zostać liderem rynku OLED i ULTRA HD

  LG chce zostać liderem rynku OLED i ULTRA HD

  Wprowadzając telewizory OLED, ULTRA HD oraz Smart TV z systemem OS, firma LG dąży do zajęcia pozycji lidera na rynku telewizorów. Nowo mianowany prezes działu Home Entertainment firmy LG Electronics, H.H. (Hyun-hwoi) Ha, planuje jednocześnie poszerzenie oferty telewizorów ULTRA HD oraz Smart TV.
 • LG OLED z ekranem o regulowanym zakrzywieniu

  LG OLED z ekranem o regulowanym zakrzywieniu

  ​Na targach CES 2014 w Las Vegas, firma LG Electronics (LG) zaprezentowała telewizor OLED z elastycznym ekranem. To przełomowe urządzenie daje widzom możliwość regulowania kąta zakrzywienia ekranu. Nigdy dotąd wzrokowe doznania nie były aż tak realistyczne.
 • CES 2014: Wielkie telewizory OLED Ultra HD marki LG

  CES 2014: Wielkie telewizory OLED Ultra HD marki LG

  Podczas targów CES 2014 koreańskie LG zaprezentuje największy na świecie telewizor OLED Ultra HD z zakrzywionym ekranem (model 77EC9800), a także inne modele 55- oraz 65-calowych telewizorów OLED. Pokazany zostanie także elegancki GALLERY OLED TV (model 55EA8800) oraz telewizor OLED z zakrzywionym ekranem (model 55EB9600).
 • LG OLED TV - nowy rozdział technologii obrazu

  LG OLED TV - nowy rozdział technologii obrazu

  Na polskim rynku debiutuje 55-calowy telewizor LG OLED TV z zakrzywionym ekranem. W momencie oficjalnej premiery - w połowie grudnia 2013, telewizory LG OLED dostępne będą w sieciach sklepów Saturn i Media Markt w wybranych miejscach w Polsce. Ile kosztuje ten innowacyjny telewizor?