LG

Artykuły - LG (125)

 • Słuchawki LG, które same się oczyszczą

  Słuchawki LG, które same się oczyszczą

  Firma LG Electronics wprowadza do sprzedaży dwa modele bezprzewodowych słuchawek dousznych z linii TONE Free: HBS-FN6 i HBS-FN4. Model HBS-FN6 wyposażony został dodatkowo w technologię UVnano, która sprawia, że podczas ładowania baterii dezynfekowane są wkładki douszne.
 • LG wycofuje niektóre telewizory OLED - powodem przegrzewanie się

  LG wycofuje niektóre telewizory OLED - powodem przegrzewanie się

  Firma LG wycofuje około 60 000 telewizorów OLED, które zostały sprzedane w Korei Południowej. Przyczyną decyzji są problemy z nadmiernym przegrzewaniem.
 • Monitor LG LED Signage z bezstykowymi złączami

  Monitor LG LED Signage z bezstykowymi złączami

  LG Electronics wprowadza na rynek najbardziej zaawansowane rozwiązanie Digital Signage – innowacyjny wyświetlacz LG LED Signage (model LSAA) z najnowszą technologią wyświetlania oraz nowoczesnym designem.
 • Lodówki LG InstaView przekroczyły milion sprzedaży na całym świecie i podbijają polskie kuchnie

  Lodówki LG InstaView przekroczyły milion sprzedaży na całym świecie i podbijają polskie kuchnie

  Innowacyjne modele LG InstaView Door-in-Door™ zostały docenione przez Klientów z całego świata i okazały się hitem sprzedaży, a liczba sprzedanych modeli przekroczyła już milion sztuk. Każdego dnia, w około 150 krajach na 6 kontynentach, sprzedawanych jest średnio ponad 700 sztuk. Lodówki LG InstaView podbiły także kuchnie Polaków i stały się najczęściej wybieranymi modelami w Polsce w kategorii Side-By-Side w segmencie premium [1].
 • LG aktualizuje starsze smartfony do Androida 10

  LG aktualizuje starsze smartfony do Androida 10

  LG rozpoczęło dystrybucję aktualizacji do Androida 10 dla swoich starszych smartfonów. W pierwszym rzucie aktualizację otrzymają flagowce, które są dostępne na rynku już od dwóch lat.
 • LG OLED 2020 - do gier nowej generacji i oglądania filmów

  LG OLED 2020 - do gier nowej generacji i oglądania filmów

  LG wprowadza do Polski najnowsze telewizory z linii OLED 2020. Tegoroczne nowości to model GX Gallery, niespotykanie smukły, przylegający do ściany niczym obraz, a także 48-calowy model CX - pierwszy taki telewizor OLED o przekątnej ekranu poniżej 50 cali. Łącznie na polski rynek trafi 5 nowych serii LG OLED TV, dostępnych teraz lub w przedsprzedaży.
 • LG Wing- oryginalny smartfon z drugim ekranem

  LG Wing- oryginalny smartfon z drugim ekranem

  LG rozpoczęło wykorzystywanie bardziej opisowych nazw dla swoich smartfonów. Pierwszym urządzeniem było LG Velvet, a tym razem pora na LG Wing.
 • LG Velvet oficjalnie zaprezentowany

  LG Velvet oficjalnie zaprezentowany

  W Korei południowej odbyła się oficjalna prezentacja nowego smartfona LG oznaczonego jako Velvet.
 • LG ujawnia specyfikację flagowego smartfona Velvet

  LG ujawnia specyfikację flagowego smartfona Velvet

  LG ujawniło specyfikację swojego flagowego smartfona Velvet. Oficjalna premiera ma odbyć się na początku maja bieżącego roku.
 • LG ujawnia smartfona Velvet

  LG ujawnia smartfona Velvet

  LG postanowiło zmienić wizerunek swoich urządzeń mobilnych. Firma zaprezentowała wygląd nowego smartfona oznaczonego jako Velvet. Czego możemy się spodziewać?